GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Ayla Çelik Güncel Haberler

Ayla Çelik "Ben" yolculuğuna plak formatıyla devam ediyor

Ödüllü şarkı yazarı ve yorumcu Ayla Çelik'in; 15 Ocak'ta Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanan "BEN" albümü şimdi de plak formatıyla dinleyiciyle buluşuyor.

3/27/2017 | 206
DEVAMI
Dünya starından Türk arkadaşına destek! Güncel Haberler

Dünya starından Türk arkadaşına destek!

Müzik dünyasına ilk albümü "Deniz Gibi Sev" ile adım atan Ayşe Çınar kısa bir tatil için gittiği Bodrum'da yakın dostu dünyaca ünlü İspanyol müzisyen Monica Molina ile buluştu. Konserini izledikten sonra, sabah kahvaltıda buluşan Ayşe Çınar, uzun yıllara dayanan dostluklarının bugüne kadar hiç bozulmadan geldiğini ve albümde en büyük desteği Monica'nın verdiğini söyledi.

9/20/2016 | 335
DEVAMI
Yeni soluk Unkapanı Dijital'den! Güncel Haberler

Yeni soluk Unkapanı Dijital'den!

DokuzSekiz Müzik, Unkapanı Dijital'e yüklediği videolarla dikkat çeken Edip Bülbül ile albüm sözleşmesi imzaladı. Unkapanı Dijital; ses sanatçılarının ve müzisyenlerin kendi videolarını yükleyerek, platforma kayıtlı olan müzik yapımcıları ve yapım şirketleri ile buluşmasına olanak sağlıyor.

9/20/2016 | 303
DEVAMI
Kuşum Aydın'a Ayla Çelik ve Metin Arolat'tan büyük destek! Güncel Haberler

Kuşum Aydın'a Ayla Çelik ve Metin Arolat'tan büyük destek!

Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken, spor ve diet ile 20 kilo veren sanat dünyasının fenomen ismi Kuşum Aydın'a yeni albümü için yakın arkadaşları ünlü besteci Ayla Çelik ve Metin Arolat'tan büyük destek. Yaz aylarında çıkaracağı yeni albüm çalışmalarını sürdüren Kuşum Aydın'ın albümünün çıkış şarkısını son günlerde "Bağdat" şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Ayla Çelik ve ünlü popçu Metin Arolat hazırlıyor!

9/20/2016 | 270
DEVAMI
Halil Sezai'den yeni yila yeni albüm! Güncel Haberler

Halil Sezai'den yeni yila yeni albüm!

Yorumcu, besteci, ve oyuncu kimligi ile adindan sikca söz ettiren, seslendirdigi sarkilar ile dinleyicileri arasinda derin bir bag kuran Halil Sezai, 2015 yilini yeni bir albüm ile karsilamaya hazirlaniyor. Sanatçi bu albümde daha önce usta isimlerin seslendirdigi eserlerden olusan özel bir repertuar hazirladi. Bu kez dinlemekten keyif aldigi sarkilari kendine özgü yorumu ile müzikseverlerle paylasacak.

12/3/2014 | 912
DEVAMI