GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Can Kızıltuğ Ateş Ediyor Güncel Haberler

Can Kızıltuğ Ateş Ediyor

Adını ilk olarak Atiye ile "Maazallah" şarkısına yaptığı düetle duyuran Can Kızıltuğ, "Ateş Ediyor" isimli ilk solo teklisi ile listeleri altüst etmeye hazır! Çıktığı günden beri listelerin üst sıralarındaki yerini kaptırmayan "Maazallah" şarkısı ve video klibi ile kendisine kısa sürede hatrı sayılır bir hayran kitlesi yarattı.

5/5/2017 1 | 211
DEVAMI
Can Bonomo & Ceza düeti Terslik Var Güncel Haberler

Can Bonomo & Ceza düeti Terslik Var

Dördüncü stüdyo albümünü yakın zamanda dinleyiciler ile buluşturacak olan Can Bonomo, albümde düet yaptığı sürpriz ismi açıkladı. "Kainat Sustu" ismini verdiği ve 10 şarkıdan oluşan yeni albümünde, sevilen rapçi Ceza ile düet yapan Can Bonomo, dikkatleri üzerine çekti.

3/27/2017 | 237
DEVAMI
Suzan Kardeş yeni albüm için kolları sıvadı Güncel Haberler

Suzan Kardeş yeni albüm için kolları sıvadı

Balkan müziklerinin sevilen sesi Suzan Kardeş, Motto Müzik'in "Neye Niyet Neye Kısmet (3N1K)" programına evinin kapılarını açtı. Çekimler sırasında program yapımcısı Barış Akpolat'a mutfak sırlarını anlatıp, boşnak mantısı yaptıran Kardeş, yeni albümü ve önümüzdeki dönem projeleri hakkında da bilgi verdi.

3/27/2017 | 230
DEVAMI
Funda Arar'dan yeni albüm geliyor Güncel Haberler

Funda Arar'dan yeni albüm geliyor

Funda Arar'ın DMC etiketiyle müzik marketlere sunulacak yeni albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere. Başarılı yorumcunun merakla beklenen yeni albümünde Gülşen imzalı "Bırakma Beni" isimli şarkı da yer alıyor.

3/27/2017 | 226
DEVAMI
100 Milyon Kere Güncel Haberler

100 Milyon Kere "Olmazsan Olmaz"

Geçtiğimiz yılın en başarılı çıkış yapan isimlerinden Güliz Ayla, kendi adını verdiği ilk albümünün çıkış şarkısı "Olmazsan Olmaz" ile YouTube VEVO'da kanal sahibi olan sanatçılar arasından klibi 100 milyon izlemeye ulaşan ilk ve tek Türk sanatçı oldu.

3/27/2017 | 239
DEVAMI