GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Simge Müzik benim için en büyük aşk Güncel Haberler

Simge Müzik benim için en büyük aşk

Pop müziğin başarılı ismi Simge, verdiği bir röportajda son dönemde müzik kariyerindeki yükselişi ile ilgili ne düşündüğü sorusuna "Çocukluğumdan beri müzik ile iç içeyim. Müzik benim için en büyük aşk. Çok çalıştım ve emeklerimin karşılığını almaya başladım.

5/5/2017 1 | 189
DEVAMI
Sattas'ın hayali gerçek oldu! Güncel Haberler

Sattas'ın hayali gerçek oldu!

Sattas grubu, Abidjan Kültür Bakanı talebi üzerine ABI Reggae Festivali'ne davet edildi. 6 - 9 Nisan tarihleri arasında, Fildişi sahillerinde 4 gün sürecek olan festivalde, ilk kez bir Türk grubu sahne alacak. Bu festivalde yer alacağı için oldukça heyecanlı olan Sattas grubu, heyecanını "Hayallerimiz gerçek oldu, davet edildiğimiz için çok mutluyuz." ifadesiyle paylaştı.

5/5/2017 1 | 214
DEVAMI
Zeliha Sunal, Eurojury 2017 ye seçildi! Güncel Haberler

Zeliha Sunal, Eurojury 2017 ye seçildi!

Sahnelerdeki başarılı performanslarıyla adından söz ettiren ve repertuarındaki yaklaşık 4000 şarkının yanısıra 41 dilde şarkı söyleyen Zeliha Sunal, 62. Eurovision Şarkı Yarışması için www.eurovoix.com sitesi tarafından Türkiye adına Eurojury 2017'ye seçildi!

5/5/2017 1 | 210
DEVAMI
Elif Buse Doğan ödüllere doymuyor! Güncel Haberler

Elif Buse Doğan ödüllere doymuyor!

Elif Buse Doğan ilk albümü "Bihaber" ve iki single çalışması "Gel Sevduğum", "Küp İçinde Nişaşta" türküleri, yüreklere değen kadife sesi, samimi duruşu, türkülere olan sevdası ile müzikseverlerden tam not aldı. Müzikseverlerin beğenisiyle beraber, emin adımlarla başarılı işlere imza atan Elif Buse Doğan, Mart ayında üç ödülle beraber taçlandı.

5/5/2017 1 | 228
DEVAMI
Murat Başaran Yayaya Güncel Haberler

Murat Başaran Yayaya

Pop müziğin başarılı isimlerinden Murat Başaran, 5 yıl aradan sonra müzik dünyasıyla tanıştırdığı şarkısı "Yayaya" ile büyük beğeni topluyor. Müziği kendisine, sözleri yine kendisine ve Filiz Eroğlu'na ait "Yayaya" şarkısı en çok dinlenenler listesinde zirvede.

5/5/2017 1 | 199
DEVAMI