GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gülben Ergen'in yeni şarkıları görücüye çıkıyor !

Gülben Ergen'in yeni şarkıları görücüye çıkıyor !
Gülben Ergen, yeni albümü "Şıkır Şıkır"ın ilk konseri için 27 Temmuz Çarşamba akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde. Yazın çeşitli konserlere ev sahipliği yapan Kuruçeşme Arena'da 27 Temmuz akşamı Gülben Ergen sahne alıyor. Bugüne kadar üç kere, Boğaz'ın kıyısında yer alan bu eşsiz mekanda konser veren sanatçı, unutulmaz performanslar sergiledi.
Mazhar Alanson ile aynı sahneyi paylaşarak sürpriz yapan Gülben Ergen, yine özenle ve titiz bir şekilde hazırlandığı bir konsere imza atacak.

YENİ ALBÜM ŞARKILARI İLK DEFA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Gülben Ergen, Mustafa Sandal ile düet yaptığı yılın hitlerinden "Şıkır Şıkır" single çalışması ile dijital platformlarda ve Ttnet'te 2.409.000 kere tıklanarak en çok dinlenilen ve indirilen şarkının sahibi oldu. Gülben Ergen, Şıkır Şıkır'da yer alan gün ışığına çıkmamış yeni şarkılarını ilk defa söyleyecek olmanın heyecanını yaşıyor. Etkileyici, enerjisi yüksek sahne performansı ile her zaman farklı işlere imza atmayı başaran sanatçı, yeni ve eski şarkılarının yer alacağı repertuarıyla, güzel bir yaz akşamı geçirmeyi planlayanlar için renkli ve müthiş bir sahne şovu hazırladı.

Bugüne kadar dokuz albüm ve bir single yayımlayan Gülben Ergen Temmuz ayında 10. albümünü müzik severlerin beğenisine sunuyor.

gülben, ergenin, yeni, şarkıları, görücüye, çıkıyor DİNLE

Etiketler: gülben, ergenin, yeni, şarkıları, görücüye, çıkıyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.7.2011 14:59:21 1201