GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gülben Ergen : Hayat Bi Gün

Her albümüyle büyük basarilara imza atan Gülben Ergen, on sarkidan olusan heyecan verici bir müzik çalismasina imza atti. 1,5 yilda hazirlanan "Hayat Bi gün" isimli onuncu stüdyo albümü, Seyhan Müzik etiketiyle raflarda yerini aliyor. Unutulmaz, genis kitlelere mal olmus, sayisiz hit sarkinin sahibi Gülben Ergen, müzikal çizgisinin disina tasmadan hazirladigi yeni albümünde umutlarini, hüzünlerini ve sevinçlerini dinleyicisi ile paylasiyor.
Taskin Sabah'in müzik direktörlügünde hazirlanan albümde Fettah Can, Ersay Üner, Eflatun, Serdar Ortaç, Mustafa Sandal gibi degerli söz yazari ve bestecilerin eserleri bulunurken, miks ve masteringini Tarik Ceran yapti.

Hayranlarinin merakla bekledigi bu albümde, Gülben Ergen'in Mustafa Sandal ile düet yaptigi, dijital platformlarda ve Ttnet'te 3 milyondan fazla tiklanarak indirilen ve dinlenilen 2010 yazinin hiti "Sikir Sikir" da yer aliyor.

Albümün ilk video klibi, söz ve müzigi Sedar Ortaç'a ait olan "Yari Çiplak" sarkisina Nihat Odabasi yönetmenliginde çekildi.

"Hayat bi gün sadece kendi için yasayamayacagini gösterir insana... Sözlerini, sevgisini, isigini paylasmasi gerektigini ögretir... Bu sarkilarda benim yüregimde ses bulup size akan umutlarim, yok olup gidecegini bildigim hüzünlerim, bi o kadar da sevinçlerim var."

Gülben Ergen

1. Masal Olalim
2. Vidi Vidi
3. Massuzcuktan
4. Sikir Sikir feat. Mustafa Sandal
5. Tesadüf
6. Yari Çiplak
7. Dünyalari Versem
8. Yok Acelem
9. Tesadüf (Akustik Versiyon)
10. Sikir Sikir

Etiketler: gülben ergen hayat bi gün, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/3/2011 5:47:18 PM 851