GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gökhan Türkmen'in yeni klibi: Sen Istanbulsun

Gökhan Türkmen, Ocak 2014'de yayimladigi ve yilin en basarili projeleri arasinda gösterilen "En Bastan" isimli albümünden "Çati Kati" ve "Dene"nin sonrasinda 3. video klibini dijital platformlarda çok paylasilan ve yogun ilgi gören sarkisi "Sen Istanbulsun"a çekti.
Söz ve bestesi Murat Günes'e, düzenlemesi Aytaç Özgümüs'e ait olan "Sen Istanbulsun"un video klibi Murat Joker yönetmenliginde, Varol Sahin görüntü yönetmenliginde 25 kisilik bir ekiple çekildi.

Bebek, Arnavutköy, Rumeli Hisari, Kireçburnu, Maslak çekimlerinin disinda Haliç'de yapilan metro köprüsü ilk kez bu video klip çekimi için kullanima açildi.

Gökhan Türkmen'in hayrani olan Adanali Choper Yasar tarafindan özel olarak tasarlanan el yapimi bisiklet yine ilk kez bu video klip de kullanildi.

Moda çekimi tadinda görüntülerden olusan video klip de; Gökhan Türkmen'in günlük yasaminda da stil danismanligini yapan, son dönemde adindan söz ettiren Ilknur Aykanat üstlendi.

Gökhan Türkmen, 2014 Fashion Week'te takip ettigi modaci Emre Erdemoglu koleksiyonundan kiyafetler ile kamera karsisina geçti.

Son dönemin popüler dizilerinden "Kaçak Gelinler" de rol alan Açelya Topaloglu ise Gökhan Türkmen'e "Sen Istanbulsun"un video klibinde eslik etti.

Etiketler: gökhan türkmenin yeni klibi sen Istanbulsun, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 2:25:22 PM 518