GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gökhan Tepe'nin yeni klibi: Söz

Gökhan Tepe'nin yeni klibi Söz
Türk pop müziğinin başarılı besteci ve yorumcusu Gökhan Tepe geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle çıkardığı "Aşk Sahnede" adlı albümünün ilk klibini çıkış şarkısı olan "Kırmızı Halı"ya, 2. klibini ise sonbahar aylarından itibaren dillerden düşmeyen "Yalan Olur" şarkısına çekmişti. Sanatçı yine sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine 3. video klibini ise sözleri Şebnem Sungur'a bestesi ise kendisine ait olan "Söz" adlı şarkısına çekti.
"Söz" video klibi sanatçının, geçtiğimiz aylarda 15. sanat yılını kutladığı ve özel şovlarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattığı Bostancı Gösteri Merkezi konserinin unutulmaz anlarından oluşuyor. Yönetmenliğini Devrin Usta'nın üstlendiği video klibin dans koreografilerini ise Nur Sonbahar'ın yaptı. Gökhan Tepe'ye 6 dansçının eşlik ettiği klip; sahne hazırlıkları, kulis görüntüleri ve sahne performanslarından oluşuyor.

gökhan, tepenin, yeni, klibi, söz DİNLE

Etiketler: gökhan, tepenin, yeni, klibi, söz, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 6.4.2012 15:16:51 697