GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gece'nin yeni klibi : Yarim

Geçtigimiz aylarda kendi isimlerini tasiyan albümlerinin çikis sarkisi ve video klibi "Ben Öldüm" ile büyük begeni kazanip, müzik listelerinin üst siralarindan uzun bir süre inmeyen GECE grubu, albümün ikinci klibini sözü ve bestesi grubun solisti Can Baydar'a ait "Yarim" isimli sarkiya çekti.
Emre Aydin'nin "Son Defa" klibi ile 2010 Altin Kelebek Yilin Klibi Ödülünü alan Serdar Ferit yönetmenliginde Londra'da çekilen klibin basrolünde, Türkiye’de de yayinlanan "Bones" dizisi dahil olmak üzere birçok Ingiliz televizyon dizi ve filminde rol almis basarili Ingiliz aktör, Jonathan Wrather yer aldi ve oyuncuya 14 kisiden olusan profesyonel Ingiliz oyuncular eslik etti.

Klibin görüntü yönetmeni ise Türkiye'de de vizyona giren korku filmi "Long Time Dead" in ve efsanevi Fransiz oyuncu Sophie Marceau'nin basrolünde oldugu ayni zamanda birçok festivalde de ödül almis olan basyapit "Firelight" ve birçok filmin ve dizinin de görüntü yönetmeni Nic Morris. Bir adamin esine olan sadakatini sorgululamasini anlatan ve birçok farkli mekan kullanilan klibin çekimleri 2 günde tamamlandi.

Etiketler: gecenin yeni klibi yarim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/28/2011 4:02:01 AM 799