GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

GECE'den yeni klip: Kalbe Kördüğüm

GECE'den yeni klip Kalbe Kördüğüm
Pop-rock müziğin önemli seslerinden GECE, Harun Tekin prodüktörlüğünde kaydedilen ve Sony Music etiketiyle yayınlanan son albümü "Kalbe Kördüğüm"ün ikinci klibini albümle aynı adı taşıyan şarkıya çekti. "Kalbe Kördüğüm" şarkısının sözü ve müziği Can Baydar'a, düzenlemeleri ise GECE ve Harun Tekin'e ait.

"Kalbe Kördüğüm"ün klibinde grubun vokalisti Can Baydar'ı kamera karşısında görüyoruz. Çekimleri Çatalca'nın köylerinde iki gün boyunca süren klip, yol ve içsel bir yolculuk hikayesini anlatıyor. Anlatımda yolculuk bir araç değil amaç olarak karşımıza çıkıyor. Bu yolculukta Can Baydar'a Ukraynalı model Inna Chumachenko da eşlik ediyor.

40 kişilik ekibin iki gün boyunca çalıştığı ve kısa film tadında çekilen klibin yönetmen koltuğunda Irmak Unutmazbaş ve Derhan Okay yer aldı. Görüntü yönetmenliğini Gürol Beşer'in yaptığı klibin stil danışmanlığını Ecem Tozkoparan üstlendi.

GECE'nin yeni klibi "Kalbe Kördüğüm" tüm müzik kanallarında ve GECEVEVO Youtube kanalında yayında!

Gece - Kalbe Kördüğüm Video Klip

geceden, yeni, klip, kalbe, kördüğüm DİNLE

Etiketler: geceden, yeni, klip, kalbe, kördüğüm, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.9.2016 13:08:43 599