GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gece: Bana Bir Şarkı Söyle

Gece Bana Bir Şarkı Söyle
2011 yılının bahar aylarında çıkardıkları albüm ve çıkış şarkıları "Ben Öldüm" ile Türk rock dünyasında adını hatırı sayılır noktalara taşıyan Gece, en son sevenlerinin yoğun isteği üzerine "Yarım" şarkısına çektikleri kısa film tadındaki klip ile müzik listelerinin üst sıralarını uzun bir süre yer aldıktan sonra yeni video kliplerini yine gelen yoğun istek üzerine "Bana Bir Şarkı Söyle" şarkısına çekti.
Birçok farklı ırktan ve yaştan insanların "Bana Bir Şarkı Söyle" şarkısını söyledikleri eğlenceli görüntülerden oluşan ve müziğin dilinin önemli olmadığını, müziğin evrensel olduğunu vurgulayan video klip için 7 ayrı ülkede çekim yapıldı.

Gece'nin "Yarım" klibinde de olduğu gibi bu klipte de dünyaca ünlü oyuncu Jonathan Wrather rol alırken, Serdar Ferit klibin yönetmenliğini, görüntü yönetmenliğini ise yine kült filmerden bildiğimiz Nic Morris yaptı. Gece’nin renkli ve hareketli performans görüntülerinin de yer aldığı "Bana Bir Şarkı Söyle" klibi müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

gece, bana, bir, şarkı, söyle DİNLE

Etiketler: gece, bana, bir, şarkı, söyle, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 6.4.2012 15:11:18 763