GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Gece: Bana Bir Sarki Söyle

2011 yilinin bahar aylarinda çikardiklari albüm ve çikis sarkilari "Ben Öldüm" ile Türk rock dünyasinda adini hatiri sayilir noktalara tasiyan Gece, en son sevenlerinin yogun istegi üzerine "Yarim" sarkisina çektikleri kisa film tadindaki klip ile müzik listelerinin üst siralarini uzun bir süre yer aldiktan sonra yeni video kliplerini yine gelen yogun istek üzerine "Bana Bir Sarki Söyle" sarkisina çekti.
Birçok farkli irktan ve yastan insanlarin "Bana Bir Sarki Söyle" sarkisini söyledikleri eglenceli görüntülerden olusan ve müzigin dilinin önemli olmadigini, müzigin evrensel oldugunu vurgulayan video klip için 7 ayri ülkede çekim yapildi.

Gece'nin "Yarim" klibinde de oldugu gibi bu klipte de dünyaca ünlü oyuncu Jonathan Wrather rol alirken, Serdar Ferit klibin yönetmenligini, görüntü yönetmenligini ise yine kült filmerden bildigimiz Nic Morris yapti. Gece’nin renkli ve hareketli performans görüntülerinin de yer aldigi "Bana Bir Sarki Söyle" klibi müzik kanallarinda yayinlanmaya basladi.

Etiketler: gece bana bir sarki söyle, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 4/6/2012 3:11:18 PM 585