GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Furkan'dan maxi single : Aşksın Sen

Furkan'dan maxi single Aşksın Sen
Televizyon tarihinin en çok izlenen ve en popüler dizilerinden biri olmayı başaran "Çocuklar Duymasın"ın genç oyuncusu Furkan Kızılay, müzisyen olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. "Havuç" rolü ile küçük yaşlardan itibaren dikkatleri üzerine çeken Furkan Kızılay, bugün 19 yaşında yakışıklı bir delikanlı.
Kariyerine çok küçük yaşlarda TV oyunculuğu, dublaj ve reklam filmleri ile başlayan Furkan Kızılay, son 2 yıldır MinT Akademi'de aldığı müzikal eğitiminin de katkılarıyla profesyonel müzik dünyasına ilk adımını "Aşksın Sen" adlı 4 şarkılık Maxi single çalışmasıyla atıyor.

Prodüktörlüğünü ve Müzik Yönetmenliğini Aydın Sarman'ın yaptığı çalışmadaki eserlerin tümü Aydın Sarman ve Burcu Güven imzalı, Furkan'ın "Aşksın Sen" isimli, pop-rock tarzındaki 4 şarkılık Maxi single çalışması DoreMint ve Esen Satış Pazarlama etiketiyle Tüm Müzik Marketlerde ve digital ortamda satışa sunuldu.

Furkan - Aşksın Sen

Aşksın Sen
Söz: Burcu Güven Müzik: Aydın Sarman
Karamel
Söz: Burcu Güven Müzik: Aydın Sarman, Burcu Güven
Herşey Senle
Söz & Müzik: Burcu Güven
Yaz Gelince Terket Beni
Söz & Müzik: Aydın Sarman

furkandan, maxi, single, aşksın, sen DİNLE

Etiketler: furkandan, maxi, single, aşksın, sen, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.1.2010 10:07:58 896