GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Funda Lena: Hazırım Evelallah

Funda Lena Hazırım Evelallah
Funda Lena, "Hazırım Evelallah" isimli 3 şarkılık yeni single'ını müzik marketlere sundu. Albümde şarkıcılığının yanı sıra söz yazarı, besteci, aranjör ve prodüktör olarak da imzası olan Lena'nın ilk klibi, Ulaş Elgin yönetmenliğinde "Evelallah" isimli şarkıya çekildi.
Müzik sektörü içinde var olmaya çalışmaktaki en önemli amacının, Türk popüler müziğinde yeni ve farklı şeyler yapılması için uğraş veren tüm müzik insanlarıyla aynı safta mücadele vermek olduğunu söyleyen Funda Lena, bu yeni projesinde uluslararası isimlerle çalıştı. "Christopher Marion" ve "Mac Quayle" bu isimlerden başlıcaları. Özellikle, Beyonce, Shakira, Christina Aguilera, Madonna, Whitney Houston, Sting, Britney Spears ve Mariah Carey başta olmak üzere birçok dünya starıyla çalışmakta olan müzisyen "Mac Quayle"nin "Hazırım Evellalah" projesine hem kayıt hem de mix aşamasında dahil olması, bu albümün dünya standartlarında bir sound'a sahip olmasındaki en önemli etken oldu. Müzik televizyonlarında gösterilen klibi ve Radyo'lar da dönmeye başlayan şarkısı "Evelallah" ile hayranlarına seslenen sanatçı başarı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.

funda, lena, hazırım, evelallah DİNLE

Etiketler: funda, lena, hazırım, evelallah, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.1.2012 14:14:17 729