GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Funda Arar'dan yeni albüm: Sessiz Sinema

Funda Arar, 10 şarkıdan oluşan yeni albümü "Sessiz Sinema" ile 2 Mayıs'ta müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Febyo Taşel, Niran Ünsal, Yıldız Tilbe, Saro Secikyan, Onur Baştürk ve Seda Akay gibi önemli isimlerin imzalarını taşıyan albümün ilk klibi albümün isim şarkısı "Sessiz Sinema"ya çekildi.
Funda Arar, albümünün ilk video klibinde bir film yıldızını canlandırıyor. Siyah - beyaz olarak çekilen klipte sanatçıya Alman model Andre Hamman eşlik etti. Şarkının ruhunun 1930'lu yıllar çağrıştırdığını ve dönem klibi olmasını özellikle istediğini belirten Funda Arar "Bu kez "Sessiz Sinema"nın "Artist"i ben oldum. Çok keyifli bir klip oldu" dedi.

Müziğini Febyo Taşel'in yaptığı, sözlerini Yıldız Tilbe'nin yazdığı parçanın yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi. Yaklaşık 40 kişilik bir ekiple, 20 saatte gerçekleştirilen çekimlerde, 1940'lara ait dekorlar ve kostümler ile, o dönemin film setinde geçen film yıldızları arasında bir aşk hikayesi anlatıldı. Styling'i Umut Eker tarafından yapılan klipte, kıyafetler Simay Bülbül imzası taşıyor.

Sessiz Sinema
Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Febyo Taşel
Şarap Mevsimi
Söz: Saro Secikyan Müzik: Brel Jacques Romain & Jouannest Gerard Emile
Var Mısın
Söz: Seda Akay Müzik: Niran Ünsal
Pişmanım
Söz & Müzik: Daniel Taşel
Yazık
Söz & Müzik: Onur Baştürk
Geciken Gözyaşı
Söz: Saro Secikyan Müzik: Febyo Taşel
Yok Yok
Söz & Müzik: Febyo Taşel
Yoksun
Söz & Müzik: Febyo Taşel
Hayat Arkadaşı
Söz: Cengiz Tekin Müzik: Mustafa Sayan
Leblebi
Söz: Günay Çoban Müzik: Jean-Marie Riachi 

Etiketler: funda arardan yeni albüm sessiz sinema, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 20.5.2012 15:11:36 605