GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Funda Arar'dan yeni albüm: Sessiz Sinema

Funda Arar, 10 sarkidan olusan yeni albümü "Sessiz Sinema" ile 2 Mayis'ta müzik marketlerde yerini almaya hazirlaniyor. Febyo Tasel, Niran Ünsal, Yildiz Tilbe, Saro Secikyan, Onur Bastürk ve Seda Akay gibi önemli isimlerin imzalarini tasiyan albümün ilk klibi albümün isim sarkisi "Sessiz Sinema"ya çekildi.
Funda Arar, albümünün ilk video klibinde bir film yildizini canlandiriyor. Siyah - beyaz olarak çekilen klipte sanatçiya Alman model Andre Hamman eslik etti. Sarkinin ruhunun 1930'lu yillar çagristirdigini ve dönem klibi olmasini özellikle istedigini belirten Funda Arar "Bu kez "Sessiz Sinema"nin "Artist"i ben oldum. Çok keyifli bir klip oldu" dedi.

Müzigini Febyo Tasel'in yaptigi, sözlerini Yildiz Tilbe'nin yazdigi parçanin yönetmenligini ise Murad Küçük üstlendi. Yaklasik 40 kisilik bir ekiple, 20 saatte gerçeklestirilen çekimlerde, 1940'lara ait dekorlar ve kostümler ile, o dönemin film setinde geçen film yildizlari arasinda bir ask hikayesi anlatildi. Styling'i Umut Eker tarafindan yapilan klipte, kiyafetler Simay Bülbül imzasi tasiyor.

Sessiz Sinema
Söz: Yildiz Tilbe Müzik: Febyo Tasel
Sarap Mevsimi
Söz: Saro Secikyan Müzik: Brel Jacques Romain & Jouannest Gerard Emile
Var Misin
Söz: Seda Akay Müzik: Niran Ünsal
Pismanim
Söz & Müzik: Daniel Tasel
Yazik
Söz & Müzik: Onur Bastürk
Geciken Gözyasi
Söz: Saro Secikyan Müzik: Febyo Tasel
Yok Yok
Söz & Müzik: Febyo Tasel
Yoksun
Söz & Müzik: Febyo Tasel
Hayat Arkadasi
Söz: Cengiz Tekin Müzik: Mustafa Sayan
Leblebi
Söz: Günay Çoban Müzik: Jean-Marie Riachi 

Etiketler: funda arardan yeni albüm sessiz sinema, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/20/2012 3:11:36 PM 522