GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Funda Arar : Rüya

Istanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvari'ni bitirdikten sonra 2000 yilinda basladigi profesyonel müzik kariyerine 5 Albüm, 23 video klip, TV programlari ve sayisiz konserle devam eden, söz yazarligi besteciligi ve yorumculugu ile gönüllere taht kuran Funda Arar "bu benim rüyam" dedigi Türk Müzigi albümünü dinleyenlerine ulastiriyor.

Konserlerinde ve katildigi TV programlarinda dinleyenleri tarafindan arzu edilen, çok istenilen ve Funda Arar'in da sik sik seslendirdigi Türk Sanat Müzigi; Funda Arar'in uzun zamandir üzerinde titizlikle çalistigi ve özen gösterdigi bu albümle yeni nesillerle ve Türk Sanat Müzigi'nden vazgeçemeyenlerle bulusuyor.

Hicaz, Rast, Hüzzam, Muhayyerkürdî, Ussak, Kürdîlihicazkâr ve Nihavend makamlarinin en güzel örneklerinden olan 16 Türk Müzigi eserini, Funda Arar " Rüya " adli albümde seslendirdi.

Yasar Okyay'in müzik yönetmenligini yaptigi " Rüya " adli albümde degerli saz üstatlari bir araya geldi. Ayrica Gündem Yayli Grubu orkestrasyonda yer aldi. Albümde armonik düzenlemeler Febyo Tasel tarafindan gerçeklestirildi. Funda Arar styling Esra Basibüyük ile çalisti.

Funda Arar  " RÜYA " Sarki Listesi

1. Gönlümün Içindir
2. Hicaz Saz Semaisi
3. Görmedim Ömrümün Asude Geçen Bir Demini
4. Yollarina Gül Döktüm
5. Saçinin Tellerine
6. Ben Küskünüm Felege
7. Pisman Olur da Birgün
8. Dilimi Baglasalar
9. Dertleri Zevk Edindim
10. Artik Yeserecek Bir Dalim Yok
11. Niçin Baktin Bana Öyle
12. Ne Gelen Var Ne Soran Var
13. Minimini Nihavend Pesrev
14. Kimseye Etmem Sikâyet
15. Ask Bu Degil
16. Gözleri Aska Gülen

Etiketler: funda arar rüya, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/18/2008 6:02:12 PM 715