GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Flört'ten arşivlik bir çalışma: Hücum Kayıtlar

Flört'ten arşivlik bir çalışma Hücum Kayıtlar
"Rasta Baba", "Eski Dostum", "Yola Devam", "Cemiyette Pişiyoruz" gibi şarkılarıyla sıkı bir dinleyici kitlesi yaratan FLÖRT'ün yeni albümü "HÜCUM KAYITLAR" Pasaj Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı. 10 şarkıdan oluşan "Hücum Kayıtlar" albümü, Flört'ün konser repertuarlarında yer alan, artık orijinal albüm kayıtları kolay bulunamayan ve daha önce herhangi bir albümde kullanılmamış yeni şarkılarının canlı kayıt versiyonlarından oluşuyor.
Flört'ün yeni albümünde 2010 öncesi, onların deyimiyle karanlık devrine ışık tutan ve günümüz dinleyici kitlesiyle dipten derinden bütünleşmiş olan "Rasta Baba", "Şakalar", "Bir Tek Sen Gelmedin" gibi şarkıların yanı sıra, "Boşver Aldırma", "Hep Beraber" ve "Senin Yüzünden" gibi müzikseverlerin ilk kez dinleyeceği şarkılar da yer alıyor.

"Hücum Kayıtlar" albümünün belki de en önemli özelliklerinden biri, grubun 3'lü sahne sounduna örneklik teşkil etmesi. Şarkıların büyük bir çoğunluğunun aynı anda çalınıp söylendiği albüm kayıtlarında sadece 16 kanal teyp kullanıldı.

2010 yılında yayınlanan "Demli" ve 2012 tarihli "Anadolu Beat" albümlerinden sonra "Hücum Kayıtlar" ile Flört, bizi geçmiş dönemlerinden günümüze kadar gelen küçük bir özetiyle baş başa bırakıyor.

flörtten, arşivlik, bir, çalışma, hücum, kayıtlar DİNLE

Etiketler: flörtten, arşivlik, bir, çalışma, hücum, kayıtlar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2014 18:11:37 1673