GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Flört'ten arsivlik bir çalisma: Hücum Kayitlar

"Rasta Baba", "Eski Dostum", "Yola Devam", "Cemiyette Pisiyoruz" gibi sarkilariyla siki bir dinleyici kitlesi yaratan FLÖRT'ün yeni albümü "HÜCUM KAYITLAR" Pasaj Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldi. 10 sarkidan olusan "Hücum Kayitlar" albümü, Flört'ün konser repertuarlarinda yer alan, artik orijinal albüm kayitlari kolay bulunamayan ve daha önce herhangi bir albümde kullanilmamis yeni sarkilarinin canli kayit versiyonlarindan olusuyor.
Flört'ün yeni albümünde 2010 öncesi, onlarin deyimiyle karanlik devrine isik tutan ve günümüz dinleyici kitlesiyle dipten derinden bütünlesmis olan "Rasta Baba", "Sakalar", "Bir Tek Sen Gelmedin" gibi sarkilarin yani sira, "Bosver Aldirma", "Hep Beraber" ve "Senin Yüzünden" gibi müzikseverlerin ilk kez dinleyecegi sarkilar da yer aliyor.

"Hücum Kayitlar" albümünün belki de en önemli özelliklerinden biri, grubun 3'lü sahne sounduna örneklik teskil etmesi. Sarkilarin büyük bir çogunlugunun ayni anda çalinip söylendigi albüm kayitlarinda sadece 16 kanal teyp kullanildi.

2010 yilinda yayinlanan "Demli" ve 2012 tarihli "Anadolu Beat" albümlerinden sonra "Hücum Kayitlar" ile Flört, bizi geçmis dönemlerinden günümüze kadar gelen küçük bir özetiyle bas basa birakiyor.

Etiketler: flörtten arsivlik bir çalisma hücum kayitlar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 6:11:37 PM 1416