GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Flört Eski Dostum ile ekranlarda !

Flört, "Demli" adli üçüncü albümlerindeki sarkilari kliplendirmeye devam ediyor. Albümün ikinci klip sarkisi, "Eski Dostum" adli sarki oldu. "Sevmez Olaydim" ile dinleyici kitlesini sevindiren Flört, ekranlara çok daha eglenceli bir kliple geri döndü. "Eski Dostum" adli sarkinin klibinde, Flört üyelerinin oyunculuk yeteneklerini ve dans sovlarini izleyebileceksiniz.
Albümün tanitim konserini Istanbul Ghetto'da yapan Flört, "Eski Dostum" klibini de ilk olarak konsere gelen dinleyicilerine izletti. Eglenceli ve komik yeni klipleriyle çok begenilen Flört, promosyon dönemlerini uzun bir zamana yayip son albümlerindeki tüm sarkilari kliplendirmeyi planliyor. Ghetto'daki basarili performanslari ve yogun ilgi üzerine grubu 8 Ocak 2011 Cumartesi gecesi bir kez daha Istanbul Ghetto sahnesinde izleyebilecegiz.

Ozan Kotra, Çagatay Kehribar ve Timsah (Hakan Çaglar)'dan olusan Flört grubunun dört yil boyunca üstünde titizlikle çalistigi "Demli" albümü, Seyhan Müzik "Gold" etiketi ile tüm müzik marketlerde!

Etiketler: flört eski dostum ile ekranlarda, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/24/2010 4:46:48 AM 631