GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Flört Eski Dostum ile ekranlarda !

Flört Eski Dostum ile ekranlarda !
Flört, "Demli" adlı üçüncü albümlerindeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor. Albümün ikinci klip şarkısı, "Eski Dostum" adlı şarkı oldu. "Sevmez Olaydım" ile dinleyici kitlesini sevindiren Flört, ekranlara çok daha eğlenceli bir kliple geri döndü. "Eski Dostum" adlı şarkının klibinde, Flört üyelerinin oyunculuk yeteneklerini ve dans şovlarını izleyebileceksiniz.
Albümün tanıtım konserini İstanbul Ghetto'da yapan Flört, "Eski Dostum" klibini de ilk olarak konsere gelen dinleyicilerine izletti. Eğlenceli ve komik yeni klipleriyle çok beğenilen Flört, promosyon dönemlerini uzun bir zamana yayıp son albümlerindeki tüm şarkıları kliplendirmeyi planlıyor. Ghetto'daki başarılı performansları ve yoğun ilgi üzerine grubu 8 Ocak 2011 Cumartesi gecesi bir kez daha İstanbul Ghetto sahnesinde izleyebileceğiz.

Ozan Kotra, Çağatay Kehribar ve Timsah (Hakan Çağlar)'dan oluşan Flört grubunun dört yıl boyunca üstünde titizlikle çalıştığı "Demli" albümü, Seyhan Müzik "Gold" etiketi ile tüm müzik marketlerde!

flört, eski, dostum, ile, ekranlarda DİNLE

Etiketler: flört, eski, dostum, ile, ekranlarda, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 24.12.2010 04:46:48 839