GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ferhat Göçer'in yeni klibi: Unutmuş Çoktan

Ferhat Göçer'in yeni klibi Unutmuş Çoktan
Ferhat Göçer, yeni albümü "Seni Sevmeye Aşığım"ın ikinci klibi "Unutmuş Çoktan" için kamera karşısına geçti. Florya sahilindeki eski kibrit fabrikasında çekilen klip sırasında Ferhat Göçer soğuklar nedeniyle zor anlar yaşadı. -2 derede yaklaşık yedi saat, bir gömlek ve ince bir çeketle çekimlerini tamamlayan Göçer, toplam 36 saat süren çekimlerin sonucunda üşüterek hasta oldu.
Emir Khalilzadeh'in yönetmenliğinde "Unutmuş Çoktan" adlı radyolarda en fazla istek alan şarkısını kliple taçlandıran Ferhat Göçer, birkaç gün rapor alarak programını da iptal etmek zorunda kaldı.

Yaşanmış bir hikayeden oluşan şarkının aslına uygun bir senaryo ile çekilen klip şarkının nasıl ortaya çıktığını ekrana yansıtıyor. Mini bir film tadında olan klibin final sahnesi ise hafızalardan uzun süre silinmeyecek. Ferhat Göçer’e profesyonel tiyatro oyuncularından oluşan bir kadro ve 30 kişilik bir ekip eşlik etti.

ferhat, göçerin, yeni, klibi, unutmuş, çoktan DİNLE

Etiketler: ferhat, göçerin, yeni, klibi, unutmuş, çoktan, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.1.2012 14:09:07 1006