GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ferhat Göçer'den yaz sürprizi: Yarabbim

Ferhat Göçer'den yaz sürprizi Yarabbim
Yaza özel hazırlanan "Yarabbim" adlı single'ın sözü ve müziği yıllardır bir çok hit şarkıya imza atmış olan Altan Çetin'e, düzenlemesi ise ünlü aranjör Ozan Doğulu'ya ait. Sadece dijital platformlarda satışı yapılacak olan şarkıya, sosyal medyada dinleyenler tarafından "Tam bir yaz şarkısı olmuş." yorumları yapılmaya başladı.
Single'ın çıkar çıkmaz bu kadar dikkat çekip konuşulmasına çok sevindiğini belirten Ferhat Göçer, "Yaza yepyeni bir şarkı ile giriş yapmak istedik. Uzun zaman da doğru şarkıyı bulmak için bekledim. ‘Yarabbim' her şeyiyle düşündüğüm gibi oldu. Bunun için, Altan Çetin ve Ozan Doğulu'ya çok teşekkür ediyorum." dedi.

"Yarabbim" adlı şaşırtan yaz şarkısının klibini Emir Khalilzadeh çekti ve klipte Ferhat Göçer'e 40 kişilik bir cast ekibi eşlik etti. Yaza özel hazırlanan bu eğlenceli klip, müzik kanallarındaki yerini aldı.

ferhat, göçerden, yaz, sürprizi, yarabbim DİNLE

Etiketler: ferhat, göçerden, yaz, sürprizi, yarabbim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.5.2013 16:09:53 850