GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

FD'den yeni klip : Beni Birakma

FD "Uykusuza Masallar" albümünün çikis sarkisi "Söz Ver" ile henüz zirvedeyken yeni bir klip ile sevenlerine sürpriz yapti. Albümün ikinci video klibi için "Beni Birakma" sarkisini seçen sanatçi, uzun zamandir yapmak istedigi animasyon çalismayi da gerçeklestirmis oldu..

Özgün hikayesi Stanislas Barthelemiy'e ait 2006 Fransiz yapimi bir animasyon çizgi film olan "Melegin Düsüsü"nü (La Chute De L'ange) internet ortaminda izleyen FD, görüntüleri çok begenir. Geoffroy Barbet Massin'in yönetmenligini yaptigi ve animasyon tasarimi Nicolas Cazaux'ya ait olan film FD'ye yeni albümü "Uykusuza Masallar"daki "Beni Birakma" sarkisini çagristirir. Sarki sözlerini Fransizca'ya çeviren sanatçi yapimcilarla bu projesini paylasir. "Beni Birakma"nin sözlerinden etkilenen Fransiz yapimcilar, sarkinin çizgi filmin senaryosu ile de örtüstügünü düsünürler. Gerekli yasal islemler tamamlandiktan sonra "Beni Birakma"nin video klibi müzik kanallarinda yayinlanir hale gelir.

Etiketler: fdden yeni klip beni birakma, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/15/2008 3:40:27 AM 998