GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Fatih Candaş: Diğer Olasılıklar

Fatih Candaş Diğer Olasılıklar
Fatih Candaş "Diğer Olasılıklar" ve "İkinci Üçlü" adlı maxi single çalışmaları ile dijital platformlarda yerini aldı. Fatih Candaş yaklaşık 20 yıllık müzisyenlik hayatında söz ve müziklerini kendisinin yapmış olduğu yediden yetmiş yediye her kesime hitap eden birbirinden farklı, dinledikçe hepsinde başka bir tat alacağınız şarkılarını gün ışığına çıkardı.
"Diğer Olasılıklar" olarak adlandırdığı maxi single'da üçü de birbirinden keyifli şarkılar yer almakta. Müzisyen bu albümde deneyimli aranjör Seçkin Özer, davul kayıtlarında Arıkan Sırakaya, Bass gitar kayıtlarında ise Birkan Şener gibi isimler ile çalıştı. "Diğer Olasılıklar" albümünde "Geldik ve Gidiyoruz", "Kürek" ve "İstanbul" adlı üç şarkı yer almakta. "Kürek" şarkısında daha çok poprock soundu hakim olsa da "Geldik ve Gidiyoruz" ve "İstanbul" şarkılarında daha agresif tınılar mevcut. "İkinci Üçlü" olarak yayınlanan single çalışmasında ise müzisyen daha çok akustik bir sound sergiliyor. "Diğer Olasılıklar" albümünde ud, keman, darbuka ve elektronik sesler kullanılırken "İkinci Üçlü" albümünde enstrüman olarak sadece bass, davul ve elektro gitar üçlüsü baskın kullanılıyor. "İkinci Üçlü" albümünde ise "Güzel Bir Kadın", "Neyin Hesaplaşması" ve "Tüm Bu Hikayeler" adlı şarkılar yer almakta.

fatih, candaş, diğer, olasılıklar DİNLE

Etiketler: fatih, candaş, diğer, olasılıklar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2018 10:14:12 290