GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Fahri Öztezcan: Çogalmaliyiz

Oyuncu ve müzisyen Fahri Öztezcan, Ates Müzik etiketiyle yayimlanan ilk albümü "ÇOGALMALIYIZ" ile müzikseverlerin karsisinda! Tiyatro, dizi ve sinema dünyasinin yakindan tanidigi Fahri Öztezcan, oyunculuk yeteneginin yani sira bu kez müzisyen kimligi ile sevenleriyle bulusuyor! Ilk albümü "ÇOGALMALIYIZ"i, "bazen basit tesadüflerin üzerine kuruludur bazi seyler, ben henüz sonu gelmeyen bir yolculugu anlatmaya çalistim" diye özetleyen Fahri Öztezcan, albümde güçlü isimlerle çalisti.
Yapimciligini Cafer Ates'in, prodüktörlügünü Alpay Ünyaylar'in üstlendigi albümde, sözlerin, müzigin ve enstrümanlarin yarattigi duygusal kimya oldukça dikkat çekiyor.

Bu albüm bana gerçek sevgiyi, sabri ve merhameti ögreten kadina adanmistir...

Kasim ayi içerisinde TRT1'de baslayacak olan "Dirilis" dizisinde "Yahsi Faki" karakterini canlandiracak olan Fahri Öztezcan, müzisyen kimliginin ilk imzasi olan albümünün ilk klibini ise "Karanfil Dudak" adli sarkisina Kayhan Ok yönetmenliginde çekti.

Fahri Öztezcan "ÇOGALMALIYIZ" albümündeki tüm sarkilarin notalara dökülen hikayeleri için, "bana bu duygulari kim ögretirse ona adanacak" diyor...

16 Kasim Pazar aksami Beyoglu Hayal Kahvesi'nde albüm lansmanini da gerçeklestirecek olan Fahri Öztezcan, "ÇOGALMALIYIZ" albümü ile çok konusuluyor olacak.

Etiketler: fahri öztezcan çogalmaliyiz, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 6:12:43 PM 1387