GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Fahri Öztezcan: Çoğalmalıyız

Fahri Öztezcan Çoğalmalıyız
Oyuncu ve müzisyen Fahri Öztezcan, Ateş Müzik etiketiyle yayımlanan ilk albümü "ÇOĞALMALIYIZ" ile müzikseverlerin karşısında! Tiyatro, dizi ve sinema dünyasının yakından tanıdığı Fahri Öztezcan, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra bu kez müzisyen kimliği ile sevenleriyle buluşuyor! İlk albümü "ÇOĞALMALIYIZ"ı, "bazen basit tesadüflerin üzerine kuruludur bazı şeyler, ben henüz sonu gelmeyen bir yolculuğu anlatmaya çalıştım" diye özetleyen Fahri Öztezcan, albümde güçlü isimlerle çalıştı.
Yapımcılığını Cafer Ateş'in, prodüktörlüğünü Alpay Ünyaylar'ın üstlendiği albümde, sözlerin, müziğin ve enstrümanların yarattığı duygusal kimya oldukça dikkat çekiyor.

Bu albüm bana gerçek sevgiyi, sabrı ve merhameti öğreten kadına adanmıştır...

Kasım ayı içerisinde TRT1'de başlayacak olan "Diriliş" dizisinde "Yahşi Fakı" karakterini canlandıracak olan Fahri Öztezcan, müzisyen kimliğinin ilk imzası olan albümünün ilk klibini ise "Karanfil Dudak" adlı şarkısına Kayhan Ok yönetmenliğinde çekti.

Fahri Öztezcan "ÇOĞALMALIYIZ" albümündeki tüm şarkıların notalara dökülen hikayeleri için, "bana bu duyguları kim öğretirse ona adanacak" diyor...

16 Kasım Pazar akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde albüm lansmanını da gerçekleştirecek olan Fahri Öztezcan, "ÇOĞALMALIYIZ" albümü ile çok konuşuluyor olacak.

fahri, öztezcan, çoğalmalıyız DİNLE

Etiketler: fahri, öztezcan, çoğalmalıyız, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2014 18:12:43 1657