GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Erdem Ergün : Aşk Dediğin

Erdem Ergün Aşk Dediğin
Alma Ahımı isimli şarkısıyla müzik severlere merhaba diyen Erdem Ergün "Yek Ahenk" albümünün 2. Video klibini "Aşk Dediğin" şarkısına çekti. İlk video klibini kısa film tadında çeken ve klipte rol almayan sanatçı bu klipte ilk defa kendisini de müzikseverlere gösteriyor.
Albüm kartonetinde de resmi bulunmaıan ve ilk kliptede görünmeyen sanatçı "ilk etapta benim kim olduğumun yada nasıl biri olduğumun çok önemi yoktu önemli olan şarkılar ve insanlara ne düşündürdüğüydü o yüzdende en azından kendimi kendime ispatlayana kadar görünmemin çokta önemli olduğunu düşünmüyordum hem ilk video klibimizde de şarkı oyunculuk, bir hikaye istiyordu o yüzdende görünmek gibi bir çabam olmadı. Ve insanlardan aldığımız tepki de bunun ne kadar doğru olduğunu gösterdi önemli olan benden ziyade ne söylediğimdi müziksevelerde bununla ilgilendi. Herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Söz ve müziği sanatçının kendisine ait olan "Aşk Dediğin" şarkısının video klibi Genco Demirer yönetmenliğinde bir otoparkta yaklaşık 10 saatlik bir çalışma sonucunda çekildi. 

erdem, ergün, aşk, dediğin DİNLE

Etiketler: erdem, ergün, aşk, dediğin, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.2.2011 07:15:34 1184