GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ercan Demirel : Umudum Var

Ercan Demirel Umudum Var
İlk albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı "Elveda Deme Bana" ile 2009'da Turkcell, Avea ve Ttnetmüzik'teki satışlarda ilk 5'te olan, dijital müzik dünyasının en çok albümü satan sanatçılarından ERCAN DEMİREL'in 2. albümü "UMUDUM VAR" AVRUPA MÜZİK markası ile müzik marketlerde yerini alıyor.
Müzik dünyasında ve özellikle dijital müzik  dünyasında kalıcı olmak istediğini yaptığı çalışmalarla da gösteren ERCAN DEMİREL'in yeni albümünde, sanatçının birbirinden iddialı şarkıları yer alıyor.

Prodüktörlüğünü Cengiz Erdem ve Deniz Erdem'in üstlendiği pop tarzındaki "UMUDUM VAR"da "Umudum Var", "Geri Ver", "Tövbe", "Sevsen Ne Yazar Sevmesen Ne Yazar?", "Sende Kalsın", "Unutamam", "Yelken", "Kahrolsun", "Yıldızım", "Karmaşık", "Yetişir misin?" adlı 11 şarkı yer alıyor. Albümdeki söz, müzik ve düzenlemeler ise sanatçının kendisine ait.

Albümün ilk video klibini Kemal Başbuğ yönetmenliğinde "UMUDUM VAR" adlı şarkısına çeken ERCAN DEMİREL, gerek yurtdışında gerekse Türkiye'deki yaklaşık 250.000'e ulaşan gizli fun kitlesine de sahip.

Gitar, piyano, bağlama, bateriyi başarıyla çalan ERCAN DEMİREL, yeni albümünde "Geri Ver", "Sende Kalsın", "Yelken", "Kahrolsun", "Yıldızım" ve "Yetişir misin?" şarkılarında çaldığı gitar, bas gitar ve piyano ile albümün altyapılarına da katkıda bulunmuştur.

ercan, demirel, umudum, var DİNLE

Etiketler: ercan, demirel, umudum, var, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 7.5.2010 13:40:36 2314