GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

ENBE Orkestrasi : Kalbim

Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrasi "Kalbim" ismini verdikleri albümlerinin müzikseverlerle bulusmasinin ikinci haftasinda müzik listelerinde 1 numaraya yükseldi. 12 Aralik pazar günü müzikseverlerle bulusan albüm yayinlandigi günden bu yana 50.000 adet dagitildi. Albüm ikinci haftasina girerken 15.000 adetle 2. baskisini yaparak 65.000 adete ulasti.
Müzik listelerinin hizla ilk sirasina kurulan albümü Sila'nin albümü izliyor. Enbe Orkestrasi albümünde Ajda Pekkan, Tarkan, Müslüm Gürses, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali gibi konuklarinin yanisira Jose Feliciano, Jean Francois Michael, Christian Adam gibi 70'lerin önemli yildizlarini agirladi.

Albümün ilk klibi genç bir ismi müzik dünyasina kazandirmak için Elvan Günaydin, Mustafa Ceceli düeti olan "Eksik" adli sarkiya Murad Küçük yönetmenliginde çekildi.

Bir çok yildiz ismin yer almasina ragmen ilk video klibi ticari bir kaygi gütmeksizin genç yetenek Elvan Günaydin düetine çektiklerini ifade eden Behzat Gerçeker müzikseverlerin kaliteyi ödüllendirdiklerini söyledi.

1. Herseye Ragmen - Tarkan
2. Eksik - Mustafa Ceceli & Elvan Günaydin
3. Sev Beni - Ajda Pekkan & Eren Sandal
4. Düsünme Hiç - Aytekin Kurt
5. Kalbim - Müslüm Gürses
6. Dolasayim Damarlarinda - Ziynet Sali
7. Yagmur Agliyor - Mustafa Ceceli
8. Korkak Kiz - Aysen
9. Dogum Günün Kutlu Olsun - Ali Erenus
10. Rain - Jose Feliciano
11. Si L'amour Existe Encore - Jean Francois Michael
12. Si Tu Savais Combien Je Taime - Christian Adam 

Etiketler: enbe orkestrasi kalbim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/24/2010 4:54:25 AM 989