GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Emre Aydın'dan YouTube Açıklaması!

Emre Aydın'dan YouTube Açıklaması!
Basın Açıklaması: Milliyet Gazetesi'nin 1 Eylül 2013 tarihli Nüshasında YouTube'da 200 TL'ye 100 bin tık başlığıyla sürmanşetten yayımlanan ve Milliyet Pazar ekinde Mehmet Tez adlı şahıs tarafından kaleme alınmış köşe yazısına atıfta bulunarak ön plana çıkarılan haber, sanatçı Emre Aydın'ı karalayıcı, suçlayıcı, gazetecilik sınırlarını aşan, milyonlarca seveni olan sanatçıyı hem maddi hem manevi yönden yıpratmaya yönelik gerçek dışı bir haberdir.
YouTube sahte tıklamaları konusuyla hiçbir ilgisi olmadığı için, en yetkin meslek birliği olan MÜYAP'ın yaptığı araştırmada, inceleme kapsamında bile bulunmayan sanatçı Emre Aydın'ı "yolsuzluğu başlatan kişi" olarak mesnetsizce suçlamak, araştırmadan fütursuzca yazı kaleme almak ve bunu sürmanşetten yayımlamak gazetecilik değildir.

Ayrıca, gerçek dışı ithamların başına "iddia ediliyor" şeklinde ibareler koymak gazeteciyi sorumluluktan kurtarmaz.

Amacı haber vermekten çok dedikodu yapmak olan bu yazı ile İlgili olarak hukuki ve cezai her türlü yasal yola başvuracağımızı kamuoyuna saygıyla bildiririz.

Menajer
Fadıl Dinçer
565 Yapım

emre, aydından, youtube, açıklaması DİNLE

Etiketler: emre, aydından, youtube, açıklaması, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:56:36 1227