GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Emre Aydin : Son Defa

Geçtigimiz yil Mart ayinda yayinladigi ve dört yillik uzun bir aradan sonra dinleyicilerle bulusan "Kagit Evler" albümüyle müzik listelerinde rekorlara imza atan Emre Aydin, albümünün dördüncü video klibini en çok istek alan sarkisi "Son Defa"ya çekti.
En çok dinlenen, indirilen ve en çok satan albümler listelerinin zirvesine demir atan genç sanatçi albümünün 4.video klibini, "Bu Yagmurlar", "Alistim Susmaya" ve "Hosçakal"in ardindan, daha kliplendirilmeden Emre Aydin hayranlari tarafindan pek çok kez degisik videolari yapilarak dijital ortamlarda paylasilan ve 2.000.000'un üzerinde izlenme oranina ulasan "Son Defa" sarkisina çekti.

Londra'da kliplendirilen "Son Defa" sarkisi daha önceki klip sarkilarinda da oldugu gibi söz, müzik Emre Aydin imzasi tasiyor... Emre Aydin'in sadece sesi ile var oldugu klipte Ingiliz oyuncular Andrew Neil ve Deirdra Morris'in rol aldi. Yasli bir çiftin gerçeküstü hikayesinin anlatildigi video klipte izleyenleri hem hüzünlendirecek hem de sarsirtacak bir son bekliyor.

Daha önce Cheryl Cole'un klibine ev sahipligi yapan ve Türkiye de Kefaret adiyla yayinlanan ATONOMENT filmininde çekildigi East Sussex Seaford’da çekilen klip Serdar Ferit yönetmenliginde 2 günde tamamlandi.

Etiketler: emre aydin son defa, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/25/2011 6:46:48 AM 1158