GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Emre Aydın : Son Defa

Emre Aydın Son Defa
Geçtiğimiz yıl Mart ayında yayınladığı ve dört yıllık uzun bir aradan sonra dinleyicilerle buluşan "Kağıt Evler" albümüyle müzik listelerinde rekorlara imza atan Emre Aydın, albümünün dördüncü video klibini en çok istek alan şarkısı "Son Defa"ya çekti.
En çok dinlenen, indirilen ve en çok satan albümler listelerinin zirvesine demir atan genç sanatçı albümünün 4.video klibini, "Bu Yağmurlar", "Alıştım Susmaya" ve "Hoşçakal"ın ardından, daha kliplendirilmeden Emre Aydın hayranları tarafından pek çok kez değişik videoları yapılarak dijital ortamlarda paylaşılan ve 2.000.000'un üzerinde izlenme oranına ulaşan "Son Defa" şarkısına çekti.

Londra'da kliplendirilen "Son Defa" şarkısı daha önceki klip şarkılarında da olduğu gibi söz, müzik Emre Aydın imzası taşıyor... Emre Aydın'ın sadece sesi ile var olduğu klipte İngiliz oyuncular Andrew Neil ve Deirdra Morris'in rol aldı. Yaşlı bir çiftin gerçeküstü hikayesinin anlatıldığı video klipte izleyenleri hem hüzünlendirecek hem de şarşırtacak bir son bekliyor.

Daha önce Cheryl Cole'un klibine ev sahipliği yapan ve Türkiye de Kefaret adıyla yayınlanan ATONOMENT filmininde çekildiği East Sussex Seaford’da çekilen klip Serdar Ferit yönetmenliğinde 2 günde tamamlandı.

emre, aydın, son, defa DİNLE

Etiketler: emre, aydın, son, defa, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 25.3.2011 06:46:48 1279