GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Eda & Metin Özülkü: Bizim Sarkilar

Türk Pop Müzigi'nin en önemli besteci, söz yazari ve de yorumcularindan Eda & Metin Özülkü çiftinin "Bizim Sarkilar" albümü önümüzdeki haftalarda Türkiye'nin önde gelen sanatçilarinin yorumlariyla müzikseverlerle bulusacak. Söz ve bestesi Eda & Metin Özülkü'ye ait eserlerden olusan albümünde herkesin dilinde olan unutulmaz Özülkü eserlerinin yani sira, yepyeni sarkilarda yer aliyor.
"Bizim Sarkilar" isimli albümde Askin Nur Yengi, Gülben Ergen, Hande Subasi, Hülya Avsar, Iclal Aydin, Isin Karaca, Murat Dalkiliç, Yasar, Yildiz Tilbe, Asuman Krause, Zuhal Topal, Korhan Sayginer, Ilkay Armen, Ömür Gedik gibi isimler yer aliyor.

Albümün ilk klibi Askin Nur Yengi'nin seslendirdigi "Unutulmus muydum" isimli sarkiya Kemal Basbug yönetiminde çekildi. Yengi; Beykoz Ömerli'de yapilan çekimlerde, kimi zaman sifir'in altina düsen soguk ve yagmur nedeniyle zor anlar yasadi, sanatçinin hastalanmamasi için çekimlere sik sik ara verildi.

Etiketler: edaamp metin özülkü bizim sarkilar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 6:18:24 PM 1640