GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Eda & Metin Özülkü: Bizim Şarkılar

Eda & Metin Özülkü Bizim Şarkılar
Türk Pop Müziği'nin en önemli besteci, söz yazarı ve de yorumcularından Eda & Metin Özülkü çiftinin "Bizim Şarkılar" albümü önümüzdeki haftalarda Türkiye'nin önde gelen sanatçılarının yorumlarıyla müzikseverlerle buluşacak. Söz ve bestesi Eda & Metin Özülkü'ye ait eserlerden oluşan albümünde herkesin dilinde olan unutulmaz Özülkü eserlerinin yanı sıra, yepyeni şarkılarda yer alıyor.
"Bizim Şarkılar" isimli albümde Aşkın Nur Yengi, Gülben Ergen, Hande Subaşı, Hülya Avşar, İclal Aydın, Işın Karaca, Murat Dalkılıç, Yaşar, Yıldız Tilbe, Asuman Krause, Zuhal Topal, Korhan Saygıner, İlkay Armen, Ömür Gedik gibi isimler yer alıyor.

Albümün ilk klibi Aşkın Nur Yengi'nin seslendirdiği "Unutulmuş muydum" isimli şarkıya Kemal Başbuğ yönetiminde çekildi. Yengi; Beykoz Ömerli'de yapılan çekimlerde, kimi zaman sıfır'ın altına düşen soğuk ve yağmur nedeniyle zor anlar yaşadı, sanatçının hastalanmaması için çekimlere sık sık ara verildi.

edaamp, metin, özülkü, bizim, şarkılar DİNLE

Etiketler: edaamp, metin, özülkü, bizim, şarkılar, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 3.12.2014 18:18:24 2056