GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ece Anlı'nın yeni klibi : Oysa

Ece Anlı'nın yeni klibi Oysa
Ece Anlı Türkiye'nin en iyi müzik adamları ile birlikte yaklaşık iki yıl süren çalışma sonucunda ortaya çıkan albümün Bozuk Para ve El Pençe'den sonra, yeni klibi Oysa parçasına çekildi.
Söz ve müziği ECE ANLI'ya ait olan pop/dans parçanın düzenlemesi Gürsel Çelik, mixi ise Barış Büyük tarafından Ozan Çolakoğlu'nun Sarı Ev stüdyolarında gerçekleştirdi.

ECE ANLI'ya sürpriz teklif

Eylül ayında İtalya'nın Sicilya kentinde tatil yaparken bir raslantı sonucu orada iş için bulunan George Michael'ın Amazing ve Outside klibinin görüntü yönetmeni Craig Alexander ile tanışan ECE ANLI ilerleyen günlerde sürpriz bir teklif ile karşılaştı.

ECE ANLI'nın albümünü dinleyen Craig Alexander kısa süre içinde en beğendiği şarkı haline gelen Oysa parçasının klibini kendisinin çekmek istediğini söyledi.

Son derece doğal sahnelerden oluşan klip, 13 kişilik ekibin iki gün süren çalışmasıyla İtalya'nın eşsiz güneşi altında tamamlandı. Kıyafetler klibin aynı zamanda sanat yönetmenliğini yapan Alman modacı Erica Hendrix tarafından özenle hazırlandı. Üç hafta süren montaj aşaması İngiltere'de Craig Alexander'ın kendi stüdyosunda gerçekleştirilerek klip son haline getirildi.

ece, anlının, yeni, klibi, oysa DİNLE

Etiketler: ece, anlının, yeni, klibi, oysa, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 23.1.2010 10:00:43 739