GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ece Anlı : El Pençe

Ece Anlı El Pençe
Türk popüler müziğine yeni bir soluk getirecek olan Ece Anlı, "El Pençe" ismini verdiği ilk albümünü Seyhan Müzik/Bozuk Para etiketiyle yayınladı. Kendine has duruşu, farklı vokal tekniği ve dillere dolanacak samimi şarkılarıyla 2008 yılının en çok dinlenilen ve konuşulan isimlerinden biri olmaya hazırlanıyor ..

Prodüktörlüğünü ECE ANLI ve ARKIN ÇELİK'in yaptığı albüm, Türkiye'nin en iyi müzik adamları ile birlikte yaklaşık iki yıl süren bir çalışma sonucunda ortaya çıktı. Albümün kayıt ve mixlerini Sarı Ev stüdyosunda Barış Büyük, masteringini de Çağlar Türkmen yaptı.

Albümün çıkış parçası Bozuk Para'da günlük dilde herkesin kullandığı bir sözle duygularını anlatan ECE ANLI insanların aşklarını dolaylı yollardan değil en sade haliyle haykırmaları gerektiğine inandığını söylüyor.

Modern şehirli kadının güçlü tarafını şarkılarında en doğal bir şekilde dile getiren ECE ANLI, yaptığı müziği elektronik altyapılı pop ekseninde dans, rock ve alaturka gibi farklı müzik türlerinin birleşimi olarak tanımlıyor.

Albümün ilk klibi, söz ve müziği Arkın Çelik'e düzenlemesi Erhan Bayrak'a ait olan "Bozuk Para" parçasına, on sekiz saat süren bir çalışma sonucunda Mustafa Uslu tarafından çekildi...

ece, anlı, el, pençe DİNLE

Etiketler: ece, anlı, el, pençe, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.12.2007 10:47:35 869