GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Deniz Vardaryıldızı: Asalet

Deniz Vardaryıldızı Asalet
Deniz Vardaryıldızı yeni single çalışması "Asalet" ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk albümü "Mucize" ile 2010 yılında müzik marketlerde yerini alan DENİZ VARDARYILDIZI, 2012 yılında ikinci stüdyo albümü olan "Kırmızı Kar" ile dinleyicisi ile buluşmuştu. 2013 yılının baharında ise yepyeni teklisi "ASALET" ile bu yaz iz bırakmaya hazırlanıyor.
Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan DENİZ VARDARYILDIZI, müzik hayatına İzmir Atatürk Lisesi'nin orkestrasında şarkı söyleyerek başladı. Üniversite döneminin sonlarında "Deniz Yıldızı" adını verdiği grubu ile yurt içinde ve yurt dışında pek çok yerde sahne aldı.

Kendi şarkılarını besteleyen bir müzisyen olan VARDARYILDIZI, önce "Mucize" ve ardından "Kırmızı Kar" albümü ile sürdürdüğü müzikal arayışında, yeni teklisi "Asalet" ile biraz daha farklı bir kulvara doğru yöneliyor.

"Asalet" dinleyende dans etme isteği uyandıran ve içinden güneş geçen harika bir yaz şarkısı. Deniz Vardaryıldızı, "Asalet" single'nda, aranjör olarak Murat Tunalı ve ses mühendisi olarak Tarık Ceran ile çalıştı. Özlem Büyükuğurgör back - vokallerde kendisine eşlik etti.

Albüm fotoğraflarını, kendisi de müzisyen olan Emre Berkün çekti. "Asalet" şarkısını kliplendiren DENİZ VARDARYILDIZI, yeni teklisi ile çok yakında radyolarda ve müzik kanallarında olacak.

deniz, vardaryıldızı, asalet DİNLE

Etiketler: deniz, vardaryıldızı, asalet, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 12.5.2013 16:14:07 788