GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Demet Akalin'dan yeni klip : Ask

Ardi ardina verdigi konserlerle Türkiye ve Avrupa'da binlerce seveniyle bulusan Demet Akalin, geçtigimiz hafta piyasaya sürülen yeni albümü ASK'in gördügü ilgiden çok memnun. Konserlerinde izleyicilerin büyük begenisiyle karsilasan Akalin, albümün ilk klibini "ASK" sarkisina çektii.
Yurtiçi ve yurtdisindaki konserlerinde binlerce kisiye seslenen Demet Akalin iki konser arasinda çekilen klip için "Ardi ardina konserler alinmisti. Arada bir gün bosluk vardi onu da hemen klip için doldurduk. Biz çekerken çok keyif aldik, umarim herkes begenir" dedi.

Mustafa Uslu'nun yönetiminde 19 saatte çekilen klipte Demet Akalin sehir hayatindan bunalip tatile çikan bir kizi canlandiriyor. Klipte Demet Akalin'a birbirinden yakisikli 3 erkek model eslik ediyor. Klip çekiminin hemen ardindan konser maratonuna devam eden Demet Akalin, formunda görüntüsü, çarpici kostümleri ve dans sahneleriyle yine ilgi toplayacak.

Etiketler: demet akalindan yeni klip ask, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6/27/2011 1:40:04 PM 525