GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Deha : Yeni Hayat Felsefem

Müzik ve eğlence sektörünün sevilen ismi DEHA yepyeni single çalışması YENi HAYAT FELSEFEM ile hazırlamakta olduğu albümünü müjdeliyor. Stardium Müzik etiketiyle, sözü ve müziği Murat Güneş'e düzenlemesi ise Serkan Dinçer'e ait olan FELSEFE isimli şarkısıyla yaz aylarında sektöre sunmayı düşündüğü yepyeni albümünü müjdeleyen DEHA bu çalışmasıyla ne kadar iddialı bir çalışma içerisinde olduğunu kanıtlıyor.
Haıat felsefesi kadar müzik tarzınıda değiştiren DEHA bundan böyle daha eğlenceli, daha özgür ve daha kışkırtıcı olacağını gösteriyor.

HAYATLARIMIZDA ÜZÜNTÜYE YER VERMEYELYM

DEHA bu single çalışmasının kendi hayatında önemli bir yeri olacağını savunuyor. Artık eskiye göre hağatı daha olgun ve daha farklı yaşadığını belirten sanatçı, müziğinin değişen hayat felsefesiyle eşdeğer gittiğini belirtiyor. Hayatı mutlu olmak için yaşamaya karar veren sanatçı müziğinin mutlu edici olmasına özen gösterdiğini belirtmekte.

SİNGLE İÇİNDE BİR SÜRPRİZ

YENİ HAYAT FELSEFEM isimli single çalışmasında DEHA sevenlerine bir de sürpriz bir yarışma sunuyor. FELSEFE isimli şarkısının ACAPELLA sınıda single içerisine yerleştiren sanatçı amatör Dj lere bir şans vermeyi hedefliyor. şarkıyı en iyi düzenleyen DJ in versiyonunuda bir sonraki single çalışmasına ekleyecek olan sanatçı bu sayede sektöre yeni yetenekler kazanmayı hedefliyor.

Etiketler: deha yeni hayat felsefem, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 27.02.2011 07:30:38 671