GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cüneyt Çakim Yine Sonbahar'a yasak koydu !

Cüneyt Çakim, "Yine Sohbahar" bestesinde düet yapan Pinar Aylin ile Janine D.'ye "okuma yasagi" koyduracak. Cüneyt Çakim'in "Yine Sonbahar" sarkisiyla Ortadogu'da ünlenen Lübnanli Janine D.; ayni sarki ile Türkiye üzerinden Avrupa'ya açilmaya karar verdi. Bunun üzerine Çakim, kendisinden izin almadigi ve telif ödemedigi gerekçesiyle; hem Janine D., hem de düet yaptigi Pinar Aylin'e sarkiyi okuma yasagi koydurmak için harekete geçti.

"Yine Sonbahar" adli sarkida Pinar Aylin ile düet yapan Janine D., geçen hafta Istanbul'a gelerek, bu çalismanin tanitimini gerçeklestirdi. Bu gelisme üzerine harekete geçen Cüneyt Çakim, Lübnanli sarkicinin kendisine telif ödemedigini belirterek sunlari söyledi:

"Arap ülkeleriyle bizim aramizda telif anlasmasi yok. Bu yüzden Janine D. sarkimi orada istedigi gibi kullandi. Ancak Türkiye ve Avrupa'da benim sarkimi, benden izinsiz kullanamaz. Bunu söyledim ama Pinar Aylin de, Janine D. de beni ciddiye almadi. Avukatim devreye girdi ve hiçbir sarkimi okumamalari için Pinar Aylin ve Janine D'ye tedbir koydurma girisiminde bulundum."

Etiketler: cüneyt çakim yine sonbahara yasak koydu, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 3/31/2008 5:55:52 AM 599