GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Civil civil bir grup : BIRKIÜÇ ( 1KI3 )

Üç muhtesem sesli üç civil civil kiz, bu yazi sizin için çok daha eglenceli hale getirmeye hazirlanirken ilk albümlerinin ilk video klibi "ilimon" ilk önce pafil.com'da müzik severlerle bulusuyor.Aliye Mutlu, Burcu Sinem Senel ve Ebru Çetin'den olusan BIRKIÜÇ, kendi adlarini tasiyan ilk albümlerinde, ülkemizde hep çok sevilen, asla unutulmayan en sicak türküleri yorumluyor.

BIRKIÜÇ'le dans etmeden durmak mümkün degil.

Balet Plak-We Play" etiketiyle raflarda yerini alan BIRKIÜÇ albümünde kipir kipir bir sound'a sahip 12 türkü sizi bekliyor. Evrensel vurmali çalgilarin yani sira kasik, darbuka gibi yerel vurmali çalgilar ve nefesli enstrümanlarin renk kattigi albümün prodüktörlügünü Yesil Giresunlu ve Haluk Polat birlikte üstlendiler.

BIRKIÜÇ sadece popüler müzik kulvarinda degil, dünya müzigi kulvarinda da ülkemizde yayinlanan önemli çalismalardan birisi olmaya aday.

BIRKIÜÇ'ün güzel sesli kizlari bugüne kadar, reklamcilik, oyunculuk, müzisyenlik gibi birbirinden farkli kariyerlerde yol aldi. Ancak, yollari kesistiginde, içlerindeki müzik askini egitim ve birikimleriyle birlestirdiler ve bir sinerji yakaladilar. Bu uyumun da, albümün insani sarip sarmalayan havasinda etkisi büyük.

Etiketler: civil civil bir grup bIrkIüç 1kI3, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/30/2008 5:13:38 PM 3616