GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cıvıl cıvıl bir grup : BİRKİÜÇ ( 1Kİ3 )

Üç muhteşem sesli üç cıvıl cıvıl kız, bu yazı sizin için çok daha eğlenceli hale getirmeye hazırlanırken ilk albümlerinin ilk video klibi "ilimon" ilk önce pafil.com'da müzik severlerle buluşuyor.Aliye Mutlu, Burcu Sinem Şenel ve Ebru Çetin'den oluşan BİRKİÜÇ, kendi adlarını taşıyan ilk albümlerinde, ülkemizde hep çok sevilen, asla unutulmayan en sıcak türküleri yorumluyor.

BİRKİÜÇ'le dans etmeden durmak mümkün değil.

Balet Plak-We Play" etiketiyle raflarda yerini alan BİRKİÜÇ albümünde kıpır kıpır bir sound'a sahip 12 türkü sizi bekliyor. Evrensel vurmalı çalgıların yanı sıra kaşık, darbuka gibi yerel vurmalı çalgılar ve nefesli enstrümanların renk kattığı albümün prodüktörlüğünü Yeşil Giresunlu ve Haluk Polat birlikte üstlendiler.

BİRKİÜÇ sadece popüler müzik kulvarında değil, dünya müziği kulvarında da ülkemizde yayınlanan önemli çalışmalardan birisi olmaya aday.

BİRKİÜÇ'ün güzel sesli kızları bugüne kadar, reklamcılık, oyunculuk, müzisyenlik gibi birbirinden farklı kariyerlerde yol aldı. Ancak, yolları kesiştiğinde, içlerindeki müzik aşkını eğitim ve birikimleriyle birleştirdiler ve bir sinerji yakaladılar. Bu uyumun da, albümün insanı sarıp sarmalayan havasında etkisi büyük.

Etiketler: cıvıl cıvıl bir grup bİrkİüç 1kİ3, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 30.5.2008 17:13:38 3710