GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cihan Güçlü : Seni Çok Özledim

Cihan Güçlü Seni Çok Özledim
Cihan Güçlü'nün Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanan albümü "Ama"nın yeni video klibi "Seni Çok Özledim" şarkısına çekildi. Söz ve müziği Cihan Güçlü'ye ait şarkıya çekilen video klibin yönetmeliğini Emir Khalilzadeh yaptı. Brezilyalı manken Maisa Favero'nun eşlik ettiği video klibin senaryosu, şarkının ana temasını oluşturan özlem duygusundan yola çıkılarak hazırlandı. Bitmiş bir ilişkinin geride kalan hüzünle hatırlanan bir aşk öyküsünün anlatıldığı klipte, Cihan Güçlü başarılı bir oyunculuk performansı sergiliyor.
Sıcak ve melodik yapıya sahip şarkının dış mekan görüntüleri Çukurcuma'da, iç mekan ise Maslak Film Sokağı'nda çekildi. Cihan Güçlü'nün gitarıyla şarkı söylediği sahnelerin yer aldığı klip, 12 saat süren çalışma sonunda tamamlandı.

10 yılı aşkın bir beste birikiminin sonucunda hazırlanan "AMA" albümü, 2 yıllık bir stüdyo çalışması sonucunda ortaya çıktı. "Alper Erinç" stüdyosunda kaydedilen albümün aranjörlüğü Korhan Erol ve Alper Gemici, masteringi ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı.

Galatasaray Lisesi'nden sonra İstanbul Devlet Konservatuarı Klasik Gitar bölümünü tamamlayan ve halen Haliç Üniversitesi Konservatuarı Türk Musikisi dalında yüksek lisans öğrenimi gören Cihan Güçlü bu zamana dek hem stüdyo müzisyenliği hem de besteci ve aranjör olarak birçok dizi, tiyatro ve film müziğine imza attı.

cihan, güçlü, seni, çok, özledim DİNLE

Etiketler: cihan, güçlü, seni, çok, özledim, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 10.12.2011 15:25:19 842