GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ceza'dan yeni klip : Açık Ara Bul Kon

Ceza'dan yeni klip Açık Ara Bul Kon
Pasaj Müzik etiketiyle geçtiğimiz hafta yayınlanan "Festival 2009" albümünde Kenan Doğulu'nun "Ara Beni Lütfen" ve "Rüzgâr" isimli şarkılarının yeni hazırlanan remiksleri, Ceza'nın "Açık Ara Bul Kon" isimli yepyeni bir şarkısı ve Pinhâni'nin "Düğün" ve "Hele Bir Gel" şarkıları yer alıyor. Festival 2009 albümündeki yepyeni Ceza şarkısı "Açık Ara Bul Kon"a Atıf Ülkü yönetmenliğinde ilginç bir klip çekildi.

Senaryosu Esencan Serhan tarafından yazılan klip, Bayrampaşa Cezaevi'nin harabeye dönmüş odaları, avlu ve koridorlarında 18 saat süren çekimler sonunda tamamlandı.

Klipte, yaptıkları ve söylemleri ile topluma ters düşen Ceza'nın akıl hastanesine kapatılması ve burada yaşadığı trajikomik olaylar anlatılıyor. 26 kişilik oyuncu kadrosunun yer aldığı klipte, Ceza'ya Ayben, Killa Hakan, Fuat, Dr. Fuchs, Dj Funky C ve Dj İlker Aksungar gibi isimler eşlik ediyor.

cezadan, yeni, klip, açık, ara, bul, kon DİNLE

Etiketler: cezadan, yeni, klip, açık, ara, bul, kon, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.7.2009 03:18:28 1125