GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cevher'den yaza özel bambaşka bir şarkı: Seferi

Cevher'den yaza özel bambaşka bir şarkı Seferi
Yaklaşık iki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı dört şarkıdan oluşan "SALKIM SÖĞÜT" isimli maxi single çalışması Arpej Yapım etiketiyle geçtiğimiz ay müzikseverlerle buluşan CEVHER, "SEFERİ" şarkısıyla dinleyicilerle buluşuyor.
Ankara Başkent Musiki Cemiyeti ve Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde eğitim alan CEVHER, sözleri AYLA ÇELİK ve GÜLİZ KÖMÜRCÜ'ye, müziği GÖKHAN TEPE'ye ait "SEFERİ" şarkısıyla yaza pozitif ve iddialı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğünü ORHAN SANCAK, prodüktörlüğünü ise CEVHER'in üstlendiği albümün masteringi Londra Metropolis Stüdyoları'nda TONY COUSINS tarafından yapıldı.

Klibin yönetmenliğini son dönemin başarılı ismi DEMİR AYDIN üstlendi. Dans koreografileri; Amerika'nın Hollywood starları, devlet başkanları ve birçok tanınmış isminin dans eğitimi aldığı ARTHUR MURRAY Connecticut/Glastonbury Dans Stüdyoları'nın tek Türk hocası olan SEVİ ORAKOĞLU ÖZBELLİ tarafından yapıldı. Kostüm seçimleri de titizlikle yapılan yaza özel bu renkli klibin stil danışmanlığını ise ÖZGÜR METE üstlendi.

cevherden, yaza, özel, bambaşka, bir, şarkı, seferi DİNLE

Etiketler: cevherden, yaza, özel, bambaşka, bir, şarkı, seferi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.6.2012 01:53:28 871