GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cenk Eren: Kasetimi Al

Cenk Eren Kasetimi Al
Gece hayatının sevilen ismi Cenk Eren, yaza girerken yeni maxi single çalışması "Kasetimi Al" ile yaza merhaba diyor. Cenk Eren, maxi single'ında, yazın coşkusuna ve romantizmine yakışır 5 şarkısını müzikseverlerle buluşturuyor.
Cenk Eren'in Sinan Akçil, Mustafa Ceceli, Özgür Ordulu ve Cem İyibardakçı gibi önemli isimlerle çalıştığı maxi single'ında dikkat çeken özelliklerden birisi de çalıştığı tüm bu aranjörlerin farklı dönemlerde Cenk Eren'in orkestra şefliğini yapması.

Cenk Eren'in albüme adını veren "Kasetimi Al" parçasının söz ve müziği Alper Arman ve Onur Özdemir imzasını taşırken düzenlemesi ise Cem İyibardakçı tarafından yapıldı. Single'da yer alan yeni diğer iki şarkı "O Aşk Eskidendi" ve "Aldım Sazı Elime"nin söz ve müziği ise Onur Baştürk'e ait.

Poll Production tarafından yayınlanan maxi single'ın vokal koçluğunu Levent Yüksel, süpervizörlüğünü ise İzel üstlendi. Albüm fotoğrafları Muhsin Akgün tarafından çekildi. Single'ın ilk klibi Burak Ertaş tarafından albüme adını veren "Kasetimi Al" parçasına çekildi.

Kasetimi Al
Söz & Müzik : Onur Özdemir&Alper Narman
O Aşk Eskidendi
Söz & Müzik : Onur Baştürk
Aldım Sazı Elime    
Söz & Müzik : Onur Baştürk
Tanımam Lazım
Söz & Müzik : Fettah Can
Kendime Kaldım
Söz & Müzik : Sinan Akçıl

cenk, eren, kasetimi, al DİNLE

Etiketler: cenk, eren, kasetimi, al, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.6.2012 01:59:45 847