GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cengiz Atasoy: Ask Simarigi ile ekranlarda.

Türk müziginde bir döneme damgasini vuran Orhan Atasoy'dan geminin kaptanligini devralan oglu Cengiz Atasoy'un geçtigimiz günlerde Sony Music etiketiyle yayimlanan "Ask Simarigi" sarkisina çektigi renkli video klip, ekranlardaki yerini aldi!
Yönetmenligini Hakan Kemiksiz'in üstlendigi klibin çekimleri 2 günde tamamlandi. Görüntü yönetmenligini YEK'in yaptigi klibin eglenceli sahil planlari Kilyos Suma Beach'de, ev planlari ise Tarabya'da çekildi. Yaklasik 25 kisilik bir teknik ekibin görev aldigi klipte, 30 kisilik kalabalik bir cast grubu da kamera karsisina geçti. Ukraynali model Ksusha Kniazeva'nin Cengiz Atasoy'a eslik ettigi klipte; genç bir çiftin, yazin ritmi ve sicakligiyla birlikte geçirdikleri samimi dakikalar ekranlara yansitildi.

Cengiz Atasoy'un sözlerine kendisinin, müzigine ise ayni zamanda sarkinin düzenlemesini de yapan Bora Uzer'le ortak imzasini attigi "Ask Simarigi" sarkisinin renkli video klibi tüm müzik kanallari ve CengizAtasoyVEVO YouTube kanali üzerinden dinleyicilerle bulustu. 

Etiketler: cengiz atasoy ask simarigi ile ekranlarda., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 12/3/2014 2:19:46 PM 344