GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cemil Demirbakan'dan: Karışık Kaset

Cemil Demirbakan'dan Karışık Kaset
Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan, bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan ve daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle de beğeni kazanmıştı. Cemil Demirbakan, "Karışık Kaset" adını verdiği ilk solo albüm çalışması ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
80'lerin vazgeçilmezi olan "Karışık Kaset" konseptinin özelliğini yansıtır şekilde farklı tatlarda 9 şarkının yer aldığı albümde söz ve besteler Mutlu Çağlıyan ve albümün de prodüktörlüğünü üstlenen usta müzisyen Artun Ertürk imzası taşıyor. Genç bir kızın, peşinden gidemediği hayallerini konu alan "Fatoş" ve akılda kalıcı ritmleriyle "Candır" adlı şarkılar albümde göze çarpan eserler.

Cemil Demirbakan ilk solo albümü "Karışık Kaset"in çıkış şarkısı ve klibi olan "Aşk Diye Buna Derler" adlı çalışmasını Mayıs ayının ilk haftasında radyo, televizyon ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Sözü ve bestesi Artun Ertürk'e ait olan şarkının klibinin yönetmenliğini ise Gürcan Keltek üstlendi. Yine albüm konsepti dahilinde çekilen klipte cast ekibi 80'li yılların atmosferini yansıtan kostümleriyle boy gösteriyor.

Fatoş
Söz & Müzik: Mutlu İbrahim Çağlıyan
Aşk Diye Buna Derler
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Bir Tek Aşk İçin    
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Bıraktın    
Söz & Müzik: Mutlu İbrahim Çağlıyan
Gölgeni Ateşte
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Senin İçin Ölürüm Aslında
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Unut Artık
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Candır
Söz & Müzik: Artun Ertürk
Seni Yere Göğe Koyamam
Söz & Müzik: Artun Ertürk

cemil, demirbakandan, karışık, kaset DİNLE

Etiketler: cemil, demirbakandan, karışık, kaset, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 28.9.2012 13:15:02 741