GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cemil Demirbakan: Bıraktın

Cemil Demirbakan Bıraktın
Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan Cemil Demirbakan, "Karışık Kaset" ismini verdiği ilk solo albüm çalışmasının 2. video klibi "Bıraktın"ı müzikseverlerle paylaştı. Bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan, daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle beğeni kazanmıştı.
İlk solo albümünün çıkış şarkısı ve klibi olan "Aşk Diye Buna Derler" adlı çalışması dinleyiciler tarafından beğeniyle karşılanan sanatçı, şimdi de akıcı vokal melodileriyle dikkat çeken duygusal ve melankolik bir eser "Bıraktın" için kamera karşısına geçti ve şarkıyı kliplendirdi.

Cemil Demirbakan klipte sevdiği ve artık yanında olmayan sevgilisine seslenen ve onun hayalleriyle yaşamaya devam eden bir adamı canlandırıyor. Sözleri ve bestesi Mutlu İbrahim Çağlıyan'a ait olan şarkının klibi Evren Arasıl yönetmenliğinde Bostancı'da tarihi bir köşkte çekildi.

cemil, demirbakan, bıraktın DİNLE

Etiketler: cemil, demirbakan, bıraktın, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.12.2012 03:14:02 924