GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Cemil Demirbakan: Aşk Diye Buna Derler

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler
Kariyeri boyunca müzik sektöründe bir çok önemli projede yer alan Cemil Demirbakan, ilk solo albüm çalışmasını müzikseverlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Bir dönem Yüksek Sadakat grubunun vokalistliğini yapan, daha sonra da yaptığı işlerle müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Cemil Demirbakan, yakın zamanda "Ağladın Ya" ve "Beni Düşünme" şarkılarına Meyra ile yaptığı düetlerle beğeni kazanmıştı.
İlk solo albümünün çıkış şarkısı olan "Aşk Diye Buna Derler" adlı çalışması Mayıs ayının ilk haftasında radyo ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlere sunan Cemil Demirbakan vakit kaybetmeden şarkının video klibi için kamera karşısına geçti.

80'li yılların atmosferini yansıtan klipte, tiyatro oyuncularından ve profesyonel dansçılardan oluşan 10 kişilik bir cast ekibi, dönemin ruhuna uygun kostümleriyle boy gösteriyor. Konsept dahilinde bütünlüğün sağlanması amacıyla kullanılan enstrümanların dahi 80'lerde kullanılan modeller olmasına dikkat edilen klibin yönetmenliğini ise Gürcan Keltek üstlendi.

cemil, demirbakan, aşk, diye, buna, derler DİNLE

Etiketler: cemil, demirbakan, aşk, diye, buna, derler, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 20.6.2012 01:51:52 825