GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Betül Demir'in yeni albümü : Süper

Betül Demir'in yeni albümü Süper
Son dönemin en iyi kadın vokallerden biri olan Betül Demir "Süper" isimli yeni albümünü tamamladı. Albümün ilk klibi, albümün prodüktörü olan Sude Bilge Demir imzası taşıyan "Süper" isimli şarkıya çekildi. Şarkının düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait. Ceceli, albümdeki aranjör kimliğinin yanında, "Bir Ara" isimli şarkıda solo vokal yaparken, Ümit Sayın'da "Yeter" isimli şarkıda Betül Demir'e eşlik etti.
"Süper" isimli albümde, Betül Demir'in düet yaptığı bir diğer isim de Harun Kolçak... Ünlü şarkıcı, "Pişmanım" isimli harika bir aşk şarkısına sesi ile hayat verdi. Betül Demir, "Süper" albümünde başarıyı yakalamak için repertuara önem verdi. Sude Bilge Demir, Sezen Aksu, Güven Baran, Sinan Akçıl, Fettah Can, gibi popüler isimlerin şarkılarını yorumladı. İyi bir sound yakalamak içinse Türkiye'nin en iyi aranjörleri olan Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Emre Irmak, Gürsel Çelik, Caner Tepecik, Erdem Kınay gibi isimleri tercih etti.

betül, demirin, yeni, albümü, süper DİNLE

Etiketler: betül, demirin, yeni, albümü, süper, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 26.6.2008 04:24:11 1234