GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Betül Demir : Miknatis

Cengiz Erdem ve Deniz Erdem'in prodüktörlügünde 11 sarki ve bir versiyon olmak üzere toplam 12 sarkidan olusan Betül Demir'in üçüncü solo albümünde, Sezen Aksu imzali 4 yeni sarki ("Miknatis", "Hop Dedik", "Üsüdüm", "Herkes Hakli") yer aliyor. "Miknatis"taki birçok sarkinin söz ve müzigi ise Sude Bilge Demir'e ait.
Müzik direktörlügünü Ozan Çolakoglu ve Sude Bilge Demir'in üstlendigi, 2 yillik bir hazirlik sürecinin ürünü olan çalismada güçlü yorumcu Betül Demir, her albümünde oldugu gibi "Miknatis"ta da kendi sarkilarina yer verdi.

BETÜL DEMIR "HOP DEDIK" DIYOR!..

Her yaz yeni bir hit sarki ile dinleyicileriyle bulusan Betül Demir'in pop rock sound'lu slogan olacak yepyeni albümünün çikis sarkisi "Hop Dedik", farkli müzigi ve altyapilariyla dikkat çekiyor. Albümün ilk video klibi Sezen Aksu imzali "Hop Dedik" isimli sarkiya çekiliyor.

"MIKNATIS"in imaj fotograflarinin çekimleri ise basarili fotografçi Mehmet Turgut tarafindan büyük bir prodüksiyonla Sile'de gerçeklesti. Betül Demir, dis çekimler için yaptirilan özel çelik çemberin üzerine, sahile getirtilen vinç yardimiyla çikarildi.

Etiketler: betül demir miknatis, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 5/21/2011 4:13:03 PM 529