GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü'nün yeni klibi : Saat 3

Bengü, yeni albümü "Dört Dörtlük"ün ikinci klibini, söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait "Saat 3" adlı şarkısına çekti. Bengü'nün yeni albümü "Dört Dörtlük"ün sürprizleri bitmiyor! Yaz başından bu yana yeni albüm konserleriyle dolu bir yoğunluk içinde olan Bengü, geçtiğimiz gün albümünün ikinci klibi için kamera karşısına geçti.
Bengü'nün seslendirdiği, söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan "Saat Üç" şarkısı Twitter'da en çok paylaşılanlar listesinde yerini aldı. Murat Onbul yönetmenliğinde çekilen klipte farklı ve çarpıcı imajıyla dikkatleri üzerine toplayacak Bengü'nün stil danışmanlığını ise son günlerin gözde tasarımcısı Umut Eker üstlendi.

Bir günde tamamlanan çekimler sonunda içlerine sinen bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Bengü, "Kendimi ekibe teslim ettim. Saçımdan, makyajıma, kıyafetlerime kadar her şeyi ekip seçti. Ve çekimlerde gördüğüm Bengü'yü çok beğendim. Film tadında çekildi klip. Klibin konusunu klip yayınlanana kadar her gün yavaş yavaş twitterdan anlatacağım. Eminim izleyen herkes çok beğenecek" dedi.

Etiketler: bengünün yeni klibi saat 3, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 28.9.2011 04:02:43 1166