GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü'nün yeni klibi : Saat 3

Bengü, yeni albümü "Dört Dörtlük"ün ikinci klibini, söz ve müzigi Sinan Akçil'a ait "Saat 3" adli sarkisina çekti. Bengü'nün yeni albümü "Dört Dörtlük"ün sürprizleri bitmiyor! Yaz basindan bu yana yeni albüm konserleriyle dolu bir yogunluk içinde olan Bengü, geçtigimiz gün albümünün ikinci klibi için kamera karsisina geçti.
Bengü'nün seslendirdigi, söz ve müzigi Sinan Akçil'a ait olan "Saat Üç" sarkisi Twitter'da en çok paylasilanlar listesinde yerini aldi. Murat Onbul yönetmenliginde çekilen klipte farkli ve çarpici imajiyla dikkatleri üzerine toplayacak Bengü'nün stil danismanligini ise son günlerin gözde tasarimcisi Umut Eker üstlendi.

Bir günde tamamlanan çekimler sonunda içlerine sinen bir çalisma gerçeklestirdiklerini söyleyen Bengü, "Kendimi ekibe teslim ettim. Saçimdan, makyajima, kiyafetlerime kadar her seyi ekip seçti. Ve çekimlerde gördügüm Bengü'yü çok begendim. Film tadinda çekildi klip. Klibin konusunu klip yayinlanana kadar her gün yavas yavas twitterdan anlatacagim. Eminim izleyen herkes çok begenecek" dedi.

Etiketler: bengünün yeni klibi saat 3, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/28/2011 4:02:43 AM 1089