GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü'nün yeni klibi: Kalbi Olan Agliyor

Bengü, "Dört Dörtlük" albümünün duygusal parçasi "Kalbi Olan Agliyor"a klip çekti. Klipte kalbi kirilmis bir kadini canlandiran Bengü, Sevgililer Gününü yalniz geçireceklere teselli verdi. Söz ve müzigi Sinan Akçil'a ait "Kalbi Olan Agliyor" sarkisinin Salih Singi'nin yönetmenliginde çekilen klibinde ask acisi çeken bir kadini canlandiran Bengü hayranlarina sürpriz yapti.
Stylingini Umut Eker'in üstlendigi klipte; isiklar altinda mecburen gülümseyen ama kendi basina kaldiginda içinde firtinalar kopan bir kadini canlandiran Bengü, klipteki performansini çok begendigini söyledi. Albümde kendisini en çok duygulandiran sarkinin "Kalbi Olan Agliyor" sarkisi oldugunu belirten Bengü, "Uzun zamandir duygusal bir klip çekmemistim. Hayranlarin yogun istegi üzerine bu sarkiya klip çektik. Beni hiç böyle görmediniz, kalbi olan herkes bu klibi izlerken aglayacak. Ben bile tüylerim diken diken izledim, gözyaslarimi tutamadim. Bu kadar iyi oynayacagimi tahmin etmemistim" dedi.

Etiketler: bengünün yeni klibi kalbi olan agliyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 4/6/2012 3:18:27 PM 613