GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü'nün yeni klibi: Kalbi Olan Ağlıyor

Bengü, "Dört Dörtlük" albümünün duygusal parçası "Kalbi Olan Ağlıyor"a klip çekti. Klipte kalbi kırılmış bir kadını canlandıran Bengü, Sevgililer Gününü yalnız geçireceklere teselli verdi. Söz ve müziği Sinan Akçıl'a ait "Kalbi Olan Ağlıyor" şarkısının Salih Singi'nin yönetmenliğinde çekilen klibinde aşk acısı çeken bir kadını canlandıran Bengü hayranlarına sürpriz yaptı.
Stylingini Umut Eker'in üstlendiği klipte; ışıklar altında mecburen gülümseyen ama kendi başına kaldığında içinde fırtınalar kopan bir kadını canlandıran Bengü, klipteki performansını çok beğendiğini söyledi. Albümde kendisini en çok duygulandıran şarkının "Kalbi Olan Ağlıyor" şarkısı olduğunu belirten Bengü, "Uzun zamandır duygusal bir klip çekmemiştim. Hayranların yoğun isteği üzerine bu şarkıya klip çektik. Beni hiç böyle görmediniz, kalbi olan herkes bu klibi izlerken ağlayacak. Ben bile tüylerim diken diken izledim, gözyaşlarımı tutamadım. Bu kadar iyi oynayacağımı tahmin etmemiştim" dedi.

Etiketler: bengünün yeni klibi kalbi olan ağlıyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6.4.2012 15:18:27 688