GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü'den yeni albüm: Anlatacaklarım Var

Bengü'den yeni albüm Anlatacaklarım Var
Bengü yeni albümü "Anlatacaklarım Var" ile hayranlarının karşısına çıkıyor. DMC etiketiyle piyasaya sürülen albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Bengü, Nihat Odabaşı'nın çektiği video klibiyle de yakında ekranlarda olacak.
Pop müziğin sevilen sesi Bengü, bir önceki albümünden bir buçuk yıl sonra yepyeni bir çalışmayla müzikseverlerle buluşuyor. "Anlatacaklarım Var" adını verdiği yeni albümünde; söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan "Haberin Olsun" ve "Yaralı" şarkılarına yer veren Bengü; bu şarkıların DJ Burak Yeter ve DJ Ufuk Akyıldız tarafından hazırlanan versiyonlarını da seslendirdi. Toplamda 7 parçanın bulunduğu albümdeki tüm düzenlemeler de Mustafa Ceceli'ye ait.

Bu albüm Bengü için ayrı bir öneme sahip. İlk defa prodüktör koltuğuna da oturan Bengü "Yıllardır edindiğim tecrübeyle artık kendi işimin patronu oldum. Bu proje kendi prodüktörlüğümde çıkarttığım ilk proje, bu nedenle çok daha fazla titizlendim. Mustafa Ceceli ile de çok eski dostuz ve yıllar sonra bu albümde buluşarak çok iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum." diyor.

Bengü'nün "Anlatacaklarım Var" albümünün çıkış parçası "Haberin Olsun" radyo ve müzik kanallarında aynı anda yayında olacak. Albüm fotoğrafları ve video klibi için kendini Nihat Odabaşına teslim eden Bengü, şarkısının yanı sıra çarpıcı görüntüleriyle de kendinden söz ettirecek.

bengüden, yeni, albüm, anlatacaklarım, var DİNLE

Etiketler: bengüden, yeni, albüm, anlatacaklarım, var, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 14.12.2012 03:49:31 906