GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü : Rakiplerim beni alkislamayi ögrenecek !

"Iki Melek" isimli albümü ile yaza damgasini vuran Bengü, iddiali konustu ve rakipleri için, "Beni alkislamayi ögrenecekler" dedi. Sarkilari ile yaza damgasini vuran Bengü, "Albümün hakkini dinleyici verdi" diyerek yaptigi bu albüm ile gelecege çok büyük yatirim yaptigini söyledi.
Müzik dünyasinin küçük kizi Bengü iddiasini "Iki Melek" isimli albümü ile ortaya koydugunu söyleyip, "Ben güzel bir albüm yaptim. Bunun hakkini da dinleyici verdi. Her zaman müzikalite için çalisiyorum ve bu albümde kaybolmaya baslayan müzik kalitesini öne çikarttim. Artik müzik severler kalitenin ne oldugunu çok iyi biliyor ve geri kalani eliyor. Benim albümümün kalitesini de görüp beni ve sarkilarimi taçlandirdilar" dedi.
 
Bir dönem ister istemez tatsiz tartismalar ile gündeme geldigini, ancak artik böyle olmayacagini söyleyen Bengü, "Bundan böyle sarkilarim ile tartisiyorum. Yani rakiplerim de beni alkislamayi ögrenecek. Çünkü ben iyi müzik yapiyorum. Ben albümlerimi daha çok konser yapmak ya da ekstra fiyatimi arttirmak mantigiyla yapmiyorum. Asil amacim gelecege kalici sarkilar birakabilmek.. Amacima ulastigimi sarkilarimin hep bir agizdan söylendigini duyunca ve her yerde çalindigini görünce anliyorum. O yüzden keyfime diyecek yok" diyerek duygularini dile getirdi.

Etiketler: bengü rakiplerim beni alkislamayi ögrenecek, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 9/4/2009 12:48:31 AM 834