GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü : Dört Dörtlük

Bengü "Dört Dörtlük" adini verdigi yeni albümünü yayinladi. Albümünün ilk çikis sarkisi "Askim"i müzikseverle paylasan ve begeni toplayan Bengü'nün yeni albümü Avrupa Müzik etiketi ile yayinlandi. Albümünde yer alan hem hareketli hem de slow parçalara çok güvendigini belirten Bengü "Benim albümüm gelmeden yaz gelmedi" diyerek heyecanini ifade etti.
Bengü, sözü ve müzigi Sinan Akçil'a ait olan "Askim" adli sarkinin klibinide Ege sahillerinde çekti. Burak Ertas'in yönetmenliginde çekilen klip için 30 kisilik dev bir ekip çalisti.

Bengü albümünde Sinan Akçil'a ait olan "Saat:03.00", "Kalbim Affetsin", "Kalbi Olan Agliyor" ve "Cesaret" adli sarkilarin yani sira, Sehrazat imzali, ayni zamanda albüme de adini veren "Dört Dörtlük" ve "Su Yolunu Bulana Kadar", sözleri Deniz Erten ile birlikte Bengü'nün yazdigi ve besteledigi "Veda", Izmirli genç bir besteciden bir sarki ve albüme son dakika giren Ersay Üner'e ait olan "Son Nokta"ya yer verdi. Yorumcu albümünde Volga Tamöz, Ozan Çolakoglu ve Erhan Bayrak ile beraber çalisti.

Etiketler: bengü dört dörtlük, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke , şarkı sözleri , midi

Editör 6/27/2011 1:46:34 PM 608