GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bengü : Dört Dörtlük

Bengü Dört Dörtlük
Bengü "Dört Dörtlük" adını verdiği yeni albümünü yayınladı. Albümünün ilk çıkış şarkısı "Aşkım"ı müzikseverle paylaşan ve beğeni toplayan Bengü'nün yeni albümü Avrupa Müzik etiketi ile yayınlandı. Albümünde yer alan hem hareketli hem de slow parçalara çok güvendiğini belirten Bengü "Benim albümüm gelmeden yaz gelmedi" diyerek heyecanını ifade etti.
Bengü, sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan "Aşkım" adlı şarkının klibinide Ege sahillerinde çekti. Burak Ertaş'ın yönetmenliğinde çekilen klip için 30 kişilik dev bir ekip çalıştı.

Bengü albümünde Sinan Akçıl'a ait olan "Saat:03.00", "Kalbim Affetsin", "Kalbi Olan Ağlıyor" ve "Cesaret" adlı şarkıların yanı sıra, Şehrazat imzalı, aynı zamanda albüme de adını veren "Dört Dörtlük" ve "Su Yolunu Bulana Kadar", sözleri Deniz Erten ile birlikte Bengü'nün yazdığı ve bestelediği "Veda", İzmirli genç bir besteciden bir şarkı ve albüme son dakika giren Ersay Üner'e ait olan "Son Nokta"ya yer verdi. Yorumcu albümünde Volga Tamöz, Ozan Çolakoğlu ve Erhan Bayrak ile beraber çalıştı.

bengü, dört, dörtlük DİNLE

Etiketler: bengü, dört, dörtlük, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.6.2011 13:46:34 927