GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bedük'ten 3D klip : Ful Animasyon

Bedük'ten 3D klip Ful Animasyon
Bedük, yeni albümü FUL'ün ilk klibinde yeni nesil 3D teknolojisini kullanarak Türkiye'de bir ilke imza attı. Farklı görselliğiyle dikkat çekecek Ful Animasyon şarkısının video klibinde, Avatar filminde kullanılan 3D tekniğiyle görsel bir şölen hazırlandı.
Türkiye'deki dans müziğine dünya standartlarında bir bakış kazandıran Bedük, yeni albümü FUL'ün ilk klibini Türkçe olarak seslendirdiği Ful Animasyon şarkısına çekti. Türkiye'nin ilk yeni nesil 3 boyutlu klibi olan Ful Animasyon, dövüş ve dans koreografileri ve Hollywood filmlerini andıran görüntüleriyle kendinden söz ettirecek.

Albümleri ve sahne performanslarıyla Türkiye'de daha önce yapılmayanı yaparak müzikseverlerin beğenisini kazanan Bedükün yeni klibinin çekimleri Çubuklu Hayal Kahvesi'nde gerçekleştirildi. Dört günde tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Michael Krautter, yönetmenliğini ise Yalçın Kılıçın üstlendiği klipte Bedük'e manken Katerina Giannaoglou eşlik etti. Bedük ve Katerina Giannouglou'un özel olarak hazırlandığı ikili dövüş ve dans koreografilerinin yer aldığı klip, 4 günde çekildi ve 190 kişilik cast ekibi rol aldı. Yeni nesil 3D tekniği , geçtiğiz yıl dünyada en çok ses getiren film olan Avatarda kullanılmış, son olarak da geçtiğimiz günlerde Türkiyede Galatasaray Fenerbahçe maçı da 3D olarak yayınlanmıştı.

bedükten, 3d, klip, ful, animasyon DİNLE

Etiketler: bedükten, 3d, klip, ful, animasyon, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 21.5.2011 15:12:57 905